• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
Uitslagen Invictus Lopers 2022
Plaats Afstand Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid Tempo
Cascade Run zondag 12-06-2022
1 16,09 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 01:01:50 15,61 km/u 03:50 min/km
9 16,09 km Siem Hiemstra 1965 LSV Invictus M55 01:17:39 12,43 km/u 04:49 min/km
17 16,09 km Carolien Meloni 1965 LSV Invictus V45 01:37:24 9,91 km/u 06:03 min/km
3 8,05 km Gerko Floor 1967 LSV Invictus M35 00:28:19 17,06 km/u 03:31 min/km
147 8,05 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus M55 00:41:01 11,78 km/u 05:05 min/km
123 8,05 km Lenze Klein 1956 LSV Invictus M55 00:47:53 10,09 km/u 05:56 min/km
28 8,05 km Joke Nicolai 1957 LSV Invictus V55 00:49:03 9,85 km/u 06:05 min/km
42 8,05 km Gerda Rijlaarsdam 1958 LSV Invictus V55 00:53:09 9,09 km/u 06:36 min/km
234 8,05 km Kim de Jong 1966 LSV Invictus Vsen 00:54:03 8,94 km/u 06:42 min/km
75 8,05 km Petra Werkman 1966 LSV Invictus V55 01:01:39 7,83 km/u 07:39 min/km
214 8,05 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus M55 01:01:41 7,83 km/u 07:39 min/km
                       
Marathon Leiden zondag 15-05-2022
2 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Msen 03:29:18 12,10 km/u 04:57 min/km
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V60 04:57:56 8,50 km/u 07:03 min/km
                       
N381 Healthy Run zondag 15-05-2022
1 10 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus Mannen 00:40:10 14,94 km/u 04:01 min/km
2 10 km Jappie Doller 1965 SV-Friesland Mannen 00:45:59 13,05 km/u 04:35 min/km
3 10 km Jasper Sierdsma 1965 LSV Invictus Mannen 00:47:29 12,64 km/u 04:44 min/km
4 10 km Robert Hoekstra 1976 Drachten Mannen 00:49:10 12,20 km/u 04:55 min/km
5 10 km Henk Popken 1966 LSV Invictus Mannen 00:50:20 11,92 km/u 05:02 min/km
6 10 km Geert Aardema 1967 LSV Invictus Mannen 00:51:33 11,64 km/u 05:09 min/km
7 10 km Jan Post 1956 Smilde Mannen 00:51:44 11,60 km/u 05:10 min/km
8 10 km Kobus Jonker 1957 LSV Invictus Mannen 00:52:39 11,40 km/u 05:15 min/km
9 10 km Frans Hamstra 1958 LSV Invictus Mannen 00:55:58 10,72 km/u 05:35 min/km
13 10 km Lisanne Elmers 1992 Oosterwolde Vrouwen 00:57:18 10,47 km/u 05:43 min/km
10 10 km Richard Müller 1971 Oosterwolde Mannen 00:57:53 10,37 km/u 05:47 min/km
11 10 km Eeuwe Boonstra 1992 Bakkeveen Mannen 00:59:18 10,12 km/u 05:55 min/km
12 10 km Sietse Jonker 2002 Jubbega Mannen 00:59:34 10,07 km/u 05:57 min/km
15 10 km Lenie Wilms 1966 LSV Invictus Vrouwen 01:00:08 9,98 km/u 06:00 min/km
14 10 km Jan van Weperen 1955 Oosterwolde Mannen 01:02:30 9,60 km/u 06:15 min/km
16 10 km Joke Nicolai 1967 LSV Invictus Vrouwen 01:05:51 9,11 km/u 06:35 min/km
17 10 km Fetsje Jonker-Westerhuis 1972 Jubbega Vrouwen 01:07:00 8,96 km/u 06:42 min/km
18 10 km Adrie Hartholt 1966 LSV Invictus Vrouwen 01:09:13 8,67 km/u 06:55 min/km
20 5 km Johannes Tjepkema 1997 Appelscha Mannen 00:22:38 13,25 km/u 04:31 min/km
21 5 km Erik Giethoorn 1968 Hoogeveen Mannen 00:26:29 11,33 km/u 05:17 min/km
22 5 km Otte Tjepkema 1997 Appelscha Mannen 00:29:03 10,33 km/u 05:48 min/km
23 5 km Gepke Veenstra 1988 Hoornsterzwaag Vrouwen 00:33:04 9,07 km/u 06:36 min/km
24 5 km Charlotte Timmer 2008 LSV Invictus Vrouwen 00:42:03 7,13 km/u 08:24 min/km
                       
Oriëntatie Zernike Groningen 1e sprint zondag 15-05-2022
1 3,5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Msen 00:17:18 12,14 km/u 04:56 min/km
3 3,5 km Klaas Jan Hofstra 1970 LSV Invictus Msen 00:18:34 11,31 km/u 05:18 min/km
2 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus M60 00:17:20 8,65 km/u 06:56 min/km
                       
Oriëntatie Zernike Groningen 2e sprint zondag 15-05-2022
1 3,5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Msen 00:14:42 14,29 km/u 04:12 min/km
mp 3,5 km Klaas Jan Hofstra 1970 LSV Invictus Msen 00:17:20 12,12 km/u 04:57 min/km
2 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus M60 00:13:48 10,87 km/u 05:31 min/km
                       
Hunebedloop Borger zaterdag 07-05-2022
2 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus M60 00:41:01 14,63 km/u 04:06 min/km
3 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V60 00:57:10 10,50 km/u 05:43 min/km
42 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 00:32:36 9,20 km/u 06:31 min/km
                       
Marathon Enschede zondag 24-04-2022
89 42,2 km Jasper Sierdsma 1979 LSV Invictus M40 03:42:14 11,39 km/u 05:15 min/km
                       
Marathon Zeeuws Vlaanderen zaterdag 23-04-2022
23 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V50 04:58:05 8,49 km/u 07:03 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 10-04-2022
450 42,2 km Andre de Vries 1970 LSV Invictus M50 03:56:16 10,72 km/u 05:35 min/km
29 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V60 04:39:40 9,05 km/u 06:37 min/km
43 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus V60 05:23:46 7,82 km/u 07:40 min/km
40 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus M70 05:26:54 7,75 km/u 07:44 min/km
                       
Oriëntatie Meppel zondag 10-04-2022
5 11 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Msen 00:52:13 12,64 km/u 04:44 min/km
6 11 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Msen 00:52:42 12,52 km/u 04:47 min/km
1 7 km Rink Post 1956 LSV Invictus m60 00:35:59 11,67 km/u 05:08 min/km
6 7 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:31:51 4,57 km/u 13:07 min/km
7 7 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Recreant 01:31:55 4,57 km/u 13:07 min/km
                       
Woldbergtrail Steenwijk zaterdag 09-04-2022
19 15 km Martha Klarenbeek 1980 LSV Invictus Vrouwen 01:39:45 9,02 km/u 06:39 min/km
25 15 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Vrouwen 01:43:18 8,71 km/u 06:53 min/km
11 5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Vrouwen 00:31:34 9,50 km/u 06:18 min/km
27 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 00:35:14 8,51 km/u 07:02 min/km
42 5 km Stieneke de Jong 1982 LSV Invictus Vrouwen 00:38:52 7,72 km/u 07:46 min/km
                       
Kleine Wielen Loop zaterdag 02-04-2022
8 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Vrouwen 00:57:32 10,43 km/u 05:45 min/km
16 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 01:06:07 9,07 km/u 06:36 min/km
                       
Marathon Gent zondag 27-03-2022
518 42,2 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 03:32:55 11,89 km/u 05:02 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 26-03-2022
7 16,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V55 01:33:58 10,28 km/u 05:50 min/km
27 16,1 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus V35 01:40:03 9,66 km/u 06:12 min/km
33 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus V55 01:07:03 8,95 km/u 06:42 min/km
34 10 km Reina Hes 1957 LSV Invictus V55 01:07:02 8,95 km/u 06:42 min/km
35 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus V55 01:07:22 8,91 km/u 06:44 min/km
37 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus M65 01:17:57 7,70 km/u 07:47 min/km
63 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus V55 01:17:57 7,70 km/u 07:47 min/km
                       
Orientatie Havelte zondag 20-03-2022
4 9 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Mannen 01:16:43 7,04 km/u 08:31 min/km
4 9 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Mannen 01:32:20 5,85 km/u 10:15 min/km
4 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus m60 01:16:43 3,91 km/u 15:20 min/km
6 6 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Vrouwen 02:37:30 2,29 km/u 02:15 min/km
7 6 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Vrouwen 02:37:35 2,28 km/u 02:15 min/km
                       
Leekster Lenteloop Leek zaterdag 19-03-2022
5 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V50 00:55:36 10,79 km/u 05:33 min/km
13 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus V50 01:04:46 9,26 km/u 06:28 min/km
                       
Sallandtrail Nijverdal zaterdag 12-03-2022
62 25 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Vrouwen 02:46:43 9,00 km/u 06:40 min/km
99 25 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Vrouwen 02:59:29 8,36 km/u 07:10 min/km
172 25 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 03:25:58 7,28 km/u 08:14 min/km
                       
Lenteloop Veenhuizen zaterdag 12-03-2022
13 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Recreant 01:01:25 9,77 km/u 06:08 min/km
11 5 km Grietje van 't Klooster 1964 LSV Invictus Recreant 00:40:17 7,45 km/u 08:03 min/km
                       
BCD Run Drachten zondag 06-03-2022
4 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus M40 00:35:34 16,87 km/u 03:33 min/km
17 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus M50 00:47:07 12,73 km/u 04:42 min/km
7 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus V40 00:55:31 10,81 km/u 05:33 min/km
                       
RFR Gasteren zaterdag 05-03-2022
  43 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Mannen 04:00:00 10,75 km/u 05:34 min/km
  25 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Vrouwen 04:00:00 6,25 km/u 09:36 min/km
  25 km Rink Post 1956 LSV Invictus Mannen 04:00:00 6,25 km/u 09:36 min/km
                       
Halve Marathon Haren zaterdag 03-03-2022
81 21,1 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus Vsen 01:56:00 10,91 km/u 05:29 min/km
                       
Knipecross De Knipe zaterdag 05-03-2022
11 10,6 km Jasper Sierdsma 1979 LSV Invictus Mannen 00:48:34 13,10 km/u 04:34 min/km
11 10,6 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Vrouwen 01:03:53 9,96 km/u 06:01 min/km
8 5,3 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 00:36:37 8,68 km/u 06:54 min/km
                       
Marathon Sevilla Spanje zondag 25-02-2022
  42,2 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 02:49:12 14,96 km/u 04:00 min/km
                       
Trailrun Otterlo zaterdag 26-02-2022
17 25 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Recreant 02:32:39 9,83 km/u 06:06 min/km
86 25 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 02:32:39 9,83 km/u 06:06 min/km
                       
`8 van Langezwaag zaterdag 26-02-2022
21 21,1 km Jasper Sierdsma 1979 LSV Invictus Mannen 01:40:12 12,63 km/u 04:44 min/km
7 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Vrouwen 01:08:26 14,12 km/u 04:15 min/km
7 16,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Vrouwen 01:30:51 10,63 km/u 05:38 min/km
14 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 01:06:41 9,00 km/u 06:40 min/km
                       
Oercross Havelte zaterdag 12-02-2022
43 8 km Jasper Sierdsma 1979 LSV Invictus Mannen 00:41:13 11,65 km/u 05:09 min/km
                       
Halve Marathon Tzum zaterdag 12-02-2022
  10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:57:09 10,50 km/u 05:42 min/km
  5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:37:50 7,93 km/u 07:34 min/km
                       
Verhoeve Groen Trail 30-01-2022
1 15,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Vrouwen 1:10:29 13,11 km/u 04:34 min/km
5 15,4 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Mannen 1:11:29 12,93 km/u 04:38 min/km
7 15,4 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Mannen 1:13:12 12,62 km/u 04:45 min/km
10 15,4 km Andre de Vries 1970 LSV Invictus Mannen 1:16:59 12,00 km/u 04:59 min/km
14 15,4 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus Mannen 1:20:17 11,51 km/u 05:12 min/km
18 15,4 km Richard van den Berge 1967 LSV Invictus Mannen 1:21:22 11,36 km/u 05:17 min/km
22 15,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus Mannen 1:22:21 11,22 km/u 05:20 min/km
23 15,4 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Mannen 1:23:06 11,12 km/u 05:23 min/km
11 15,4 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Vrouwen 1:23:06 11,12 km/u 05:23 min/km
24 15,4 km Jan Post 1967 Smilde Mannen 1:23:15 11,10 km/u 05:24 min/km
15 15,4 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Vrouwen 1:32:03 10,04 km/u 05:58 min/km
19 15,4 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Vrouwen 1:33:37 9,87 km/u 06:04 min/km
                       
Verhoeve Groen Trail 30-01-2022
7 8,25 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Mannen 41:59 11,79 km/u 05:05 min/km
9 8,25 km Cor Ton 1962 LSV Invictus Mannen 42:52 11,55 km/u 05:11 min/km
12 8,25 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Mannen 45:04 10,98 km/u 05:27 min/km
11 8,25 km Lenie Wilms 1967 LSV Invictus Vrouwen 50:03 9,89 km/u 06:04 min/km
12 8,25 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Vrouwen 50:04 9,89 km/u 06:04 min/km
18 8,25 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Vrouwen 52:24 9,45 km/u 06:21 min/km
17 8,25 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Vrouwen 53:07 9,32 km/u 06:26 min/km
19 8,25 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 57:01 8,68 km/u 06:54 min/km
21 8,25 km Reina Hes 1957 LSV Invictus Vrouwen 1:00:14 8,22 km/u 07:18 min/km
26 8,25 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Vrouwen 1:09:42 7,10 km/u 08:26 min/km
                       
Verhoeve Groen Noordelijk Kampioenschap Cross 30-01-2022
3 1,4 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Sprint 4:39 18,06 km/u 03:19 min/km
4 1,4 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Sprint 4:44 17,75 km/u 03:22 min/km
5 1,4 km Hielke Jonkers 2002 LSV Invictus Sprint 5:12 16,15 km/u 03:42 min/km
4 1,4 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Sprint 6:28 12,99 km/u 04:37 min/km
2 6 km Iris Ton 1999 LSV Invictus Vsen 28:46 12,51 km/u 04:47 min/km
3 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Msen 37:31 15,99 km/u 03:45 min/km

Copyright © 2021 Loopsport Vereniging Invictus

Realisatie: Scheffer Media