• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
Uitslagen Verhoeve Groen Cross
Appelscha - Maandag 24 december 2018
         
15MAN, TRAILRUN 15 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Harmen Stam Loopgroep Bedum 1:04:32 1:04:32
2 Homme Rodenhuis Leeuwarden 1:05:23 1:05:23
3 Jeroen Vleer Oldeberkoop 1:08:30 1:08:30
4 Henk Lourens Groningen 1:11:50 1:11:50
5 Gerben Douma Oosterwijtwerd 1:11:51 1:11:51
6 René Meijer MarathonPlus 1:12:13 1:12:13
7 Peter van der Honing Oldeberkoop 1:12:20 1:12:20
8 Robert lindeman Emmercompascuum 1:14:22 1:14:22
9 Hans van der Steen Lionitas 1:14:52 1:14:52
10 Peter van der Haar Zorgvlied 1:15:03 1:15:03
11 Petras Kavaliaauskas Hoogeveen 1:15:05 1:15:05
12 Jochum Prins Franeker 1:16:08 1:16:08
13 Niels Blaauw Lionitas 1:16:21 1:16:21
14 Rikus van Wijk Lionitas 1:16:22 1:16:22
15 Nico van Benthem Nederland 1:16:28 1:16:28
16 Andre Jellema Leeuwarden 1:16:31 1:16:31
17 Jan Holterman Emmen 1:18:21 1:18:21
18 Tom Westra Impala 1:19:13 1:19:13
19 Peter Bakker Tietjerk 1:19:21 1:19:21
20 André de Vries LSV Invictus 1:19:21 1:19:21
21 Richard van den Berge LSV Invictus 1:19:40 1:19:40
22 Japie Soepkip Leeuwarden 1:19:42 1:19:42
23 Wiebe de Vries LSV Invictus 1:19:44 1:19:44
24 Jan Bosgraaf Impala 1:19:47 1:19:47
25 Wijnand jager Alde leie 1:19:47 1:19:47
26 Ronald Strijker Nieuw-Buinen 1:20:17 1:20:17
27 Eelco de Groot Assen 1:22:00 1:22:00
28 Simon Veen Marum 1:22:15 1:22:15
29 Merlijn Bonte Hardegarijp 1:22:41 1:22:41
30 Anne Dijkstra Mantgum 1:22:44 1:22:44
31 Herman Geritz Friesland 1:22:57 1:22:57
32 Jan Post Loopgroep Smilde 1:23:00 1:23:00
33 Atse Bouma Kimswerd 1:23:00 1:23:00
34 Albert van Duinen LSV Invictus 1:23:46 1:23:46
35 Chris Punter Tersoal 1:24:47 1:24:47
36 Rinke Booi Burgum 1:24:59 1:24:59
37 Ids Bouma LSV Invictus 1:25:12 1:25:12
38 Henk Popken LSV Invictus 1:26:44 1:26:44
39 Niels Buiter Marum 1:26:51 1:26:51
40 H.deBoer Heerenveen 1:27:02 1:27:02
41 Willem de Vries Loopclub Burgum 1:27:37 1:27:37
42 Ulbe van der Wal Friesland 1:29:15 1:29:15
43 Jan van der Vaart De Wilp Gn 1:31:12 1:31:12
44 Cor Kort Steenwijk 1:31:24 1:31:24
45 Robert Heite Steenwijk 1:31:24 1:31:24
46 Sjuk Dijkstra Loopclub Burgum 1:31:39 1:31:39
47 Sander de Rover Leeuwarden 1:32:59 1:32:59
48 Reinder Tel Surhuizum 1:42:32 1:42:32
49 Sieds Brouwer Lionitas 1:42:43 1:42:43
50 Herman Wassens Leeuwarden 1:42:44 1:42:44
51 Wouter Slagter Assen 1:57:37 1:57:37
52 Marc van Gelder Leeuwarden 2:06:36 2:06:36
         
15VRW, TRAILRUN 15 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:03:20 1:03:20
2 Marijke Vreugdenhil Oosterwolde Fr 1:16:34 1:16:34
3 Janke Douma Lichtaard 1:21:00 1:21:00
4 Gea Boersema Zuidhorn 1:22:06 1:22:06
5 Sietske Dijkstra Mantgum 1:22:07 1:22:07
6 Elisabeth Bremer Impala 1:25:03 1:25:03
7 Adrie Hartholt LSV Invictus 1:25:21 1:25:21
8 Johanna Krol Appelscha 1:25:58 1:25:58
9 Rika Weiland Haulerwijk 1:25:58 1:25:58
10 Pietsje Hulshoff Marum 1:26:32 1:26:32
11 Yvonne de lange Boerakker 1:26:32 1:26:32
12 Ineke Ligthart Groningen 1:27:07 1:27:07
13 Grietje van der Schaaf Lionitas 1:27:11 1:27:11
14 Joke Nicolai LSV Invictus 1:28:32 1:28:32
15 Engrid Bron Loopgroep Nienoord 1:31:17 1:31:17
16 Cindy Spieksma Leeuwarden 1:31:35 1:31:35
17 Marida Prins NSAV 't Haasje 1:33:19 1:33:19
18 Tjerkje Douma Fochteloo 1:36:06 1:36:06
19 Annechien van der Veen Lionitas 1:37:10 1:37:10
20 Ilse Russcher Groningen 1:40:35 1:40:35
21 Frouwkje Herder LSV Invictus 1:42:23 1:42:23
22 Linda Dekker Leeuwarden 1:45:01 1:45:01
23 Josita Hiemstra Loopgroep Nienoord 1:49:32 1:49:32
24 De Weert Loopgroep Nienoord 1:49:32 1:49:32
25 Anneke regnerus Friesland 2:06:35 2:06:35
26 Mattie de Boer LSV Invictus 2:06:37 2:06:37
         
8MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Tom Luijten Rotterdam 36:45 36:45
2 Johan Brans Delft 36:45 36:45
3 Peter Overwijk Boelenslaan 36:52 36:52
4 Anton Theo Borger Surhuisterveen 38:21 38:21
5 Pieter Prins Stiens 40:00 40:00
6 Igmar de Jong Appelscha 45:22 45:22
7 Lenze Klein LSV Invictus 45:25 45:25
8 Wieb Hoogsteen Gorredijk 45:30 45:30
9 Albert Zijlstra Elsloo Fr 45:44 45:44
10 Klaas Peereboom   50:12 50:12
11 Djurre J. van der Schaaf Friesland 50:26 50:26
12 Karts Anema Stiens 50:59 50:59
13 Ella van den Berg Oosterwolde Fr 51:50 51:50
14 Cor Hoogeveen Appelscha 52:23 52:23
15 Pieter Visser Driezum 54:14 54:14
16 Frans Scheuneman Friesland 54:52 54:52
17 Erik Stam Loopgroep Bedum 57:31 57:31
18 Wieko van den Bosch Hurdegaryp 57:37 57:37
19 Hans Willems Leeuwarden 58:14 58:14
20 Nico Swart Nieuwleusen 59:11 59:11
21 Jelte Nijholt Oosterwolde 1:03:13 1:03:13
22 Dennis Brandenburg Steenwijk 1:03:45 1:03:45
         
8VRW, TRAILRUN 8 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Femke Luijten Rijswijk Zh 38:22 38:22
2 Sjoerdtje Veenstra Burgum 45:23 45:23
3 Liesbeth Haack Marum 51:02 51:02
4 Franciska Hornstra Heerenveen 51:03 51:03
5 Lenie Wilms LSV Invictus 51:04 51:04
6 Lisette Stienstra Grootegast 51:17 51:17
7 Esther Zaagmans Makkinga 51:18 51:18
8 Kim de Jong Appelscha 51:26 51:26
9 Rebekka Neef Marum 52:09 52:09
10 Neel van Mourik LSV Invictus 53:13 53:13
11 Reina Hes LSV Invictus 54:48 54:48
12 Elske Booi Burgum 55:47 55:47
13 Marit Houtsma Ried 58:01 58:01
14 Nynke Scheeper Loopgroep Groningen 58:06 58:06
15 Gerda Rijlaarsdam LSV Invictus 58:32 58:32
16 Hillegonda Haak Impala 1:03:41 1:03:41
17 Petra Renkema Drachten 1:03:42 1:03:42
18 Martine Oosterloo Impala 1:03:44 1:03:44
19 Marianne Kooistra Lionitas 1:03:46 1:03:46
20 Inga Sasnauskiene Hoogeveen 1:03:47 1:03:47
21 Jisca Broersma Kimswerd 1:07:35 1:07:35
         
CNMAN, CANICROSS NETTO
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Knopert BB lopers   17:49
2 Roelof Sondaar De Sprinter   21:20
3 Dennis Dekker Hoogeveen   21:40
4 Hendrie blomsma Assen   32:39
5 Jan Feenstra Workum   36:25
         
CNVRW, CANICROSS NETTO
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Petra Mulder Oosterwolde   19:38
2 Adriana Overgoor Hoogezand   21:28
3 Amber Dekker Hoogeveen   24:37
4 Rixt Bijlsma De Groeve   24:41
5 Ebelien Nieboer Middelstum   25:22
6 Djoeke Bijlsma Sappemeer   25:36
7 Ester Kuperus Blesdijke   26:23
8 Miriam Berends Zorgvlied   26:44
9 Christina Smit Roden   29:57
10 Elisabeth van der Wal Gieten   32:16
11 Renate Meijer-Heynemann Emmer-compascuum   34:28
12 Chantal Nieman Stadskanaal   35:35
13 Wilma Feenstra Workum   36:26
         
JPUP, PUP J EN M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Thygo de Vries AV Heerenveen 3:54  
2 Florian van Wijchen GAC Hilversum 3:55  
3 Thijmen van Wijchen GAC Hilversum 3:56  
4 Lucas goedhart LSV Invictus 3:59  
5 Mats Reitsma Groningen Atletiek 4:13  
6 Daan Jaarsma Horror 4:15  
7 Jevik Thalen Roden 4:21  
8 Jari heppener Bolsward 4:27  
9 Thomas Berends AAC '61 4:28  
10 Emile Aldeweireldt LSV Invictus 4:32  
11 Jurre Muller Lionitas 4:35  
12 Thijmen Westra Impala 4:39  
13 Jorrit Riemeijer Aquilo 4:41  
14 Simon Talstra Impala 4:53  
15 Olav Clobus Assen 4:59  
16 Niels Eefting HAC '63 5:03  
17 Jurgen Eefting HAC '63 5:04  
18 Hidde Terpstra Drachten 5:04  
19 Tieme Muller Lionitas 5:23  
20 Yaro de Kleine Isala '96 5:50  
21 Mads jellema Lionitas 5:53  
         
MPUP, PUP J EN M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zoey de Vries Impala 4:12  
2 Inez Keun Groningen Atletiek 4:19  
3 Nynke Kwak Aquilo 4:32  
4 Julissa Veenstra LSV Invictus 4:40  
5 Jara heppener Bolsward 4:41  
6 Anouk Huisman Zuidlaren 4:43  
7 Elin van der Weerd Peize 4:45  
8 Julijnn Huijsmans Wilsum 4:55  
9 Ilse Clobus AAC '61 5:05  
10 Ilse Aukema Roden 5:08  
11 Liza Molenaar Assen 5:17  
12 Elin Thalen Roden 5:18  
13 Lotte Smith Aquilo 5:22  
14 Ingelise van den Berg AAC '61 5:25  
15 Inke Meijer Aquilo 5:53  
16 Sven Thalen Roden 6:18  
         
JJUND, JUND J EN M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ate Clobus AAC '61 5:06  
2 Mike Berends AAC '61 5:19  
3 Aris Remmerde Groningen Atletiek 5:20  
4 Naell Huijsmans Wilsum 5:33  
5 Ruben Eefting HAC '63 5:34  
6 Wesley Boers Fivelstreek 5:41  
7 Mika keizer De Sprinter 5:42  
8 Jiri heppener Bolsward 5:43  
9 Leander van den Berg AAC '61 5:48  
10 Kyle Inwards Assen 6:00  
         
MJUND, JUND J EN M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Britt van den Hoven AAC '61 5:25  
2 Milou Karssies HAC '63 5:29  
3 Jip Boerema Groningen Atletiek 5:31  
4 Tess Kuhnen HAC '63 5:35  
5 Irene Groen LSV Invictus 5:39  
6 Sterre Kievit Groningen Atletiek 5:49  
7 Martje ter Doest Impala 5:57  
8 Mayke Ruige Lionitas 6:19  
9 Nynke Oosterloo Zevenhuizen Gn 6:44  
10 Eefke Plugge Aquilo 7:08  
         
MAN, SPRINT H EN D
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Robin Honebecke Haren Gn 4:08  
2 Peter-Jan de Jong Horror 4:10  
3 Janco Rijpstra Lionitas 4:16  
4 Wouter Olthof Vitalis 4:26  
5 Jeroen Vochteloo LSV Invictus 4:27  
6 Kalieb Redda Leeuwarden 4:28  
7 Miran Kosheen Leek 4:42  
8 Jappie Doller Friesland 5:03  
9 Sam Kits Drachten 5:18  
10 Jan-Paul Heewtra Groningen 5:23  
         
VROUW, SPRINT H EN D
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tiba Miran Leek 4:56  
2 Bente Jonkman ATC '75 5:40  
3 Mandy Zijlstra Sneek 5:49  
4 Eline Ruige Lionitas 5:50  
5 Nael Huismans   5:55  
6 Marjolein Kuiper Leek 8:33  
         
JJUNC, JUNC J EN M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Saveder Visser Assen 6:32  
2 Sam Van der Werf Horror 6:33  
3 Wouter de Roo HAC '63 6:40  
4 Leroy Oostman Groningen Atletiek 7:02  
5 Nando Kramer Groningen Atletiek 7:15  
6 Jelmer Rensing AAC '61 7:20  
7 Jordi Westerbring Appelscha 7:25  
8 Jurre Boerema Groningen Atletiek 7:28  
9 Luuk Knossen Aquilo 7:30  
10 Evert Brans LSV Invictus 7:58  
11 Wout Plugge Aquilo 8:03  
12 Meike Terpstra Drachten 10:40  
         
MJUNC, JUNC J EN M
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dionne Schipper Steenwijkerwold 7:22  
2 Tess Jaarsma Horror 7:26  
3 Hannah Talstra Impala 7:34  
4 Meike Regeling Stiens 7:37  
5 Elin Slagt AAC '61 7:44  
6 Nienke van Dijk Groningen 7:49  
7 Louise Post LSV Invictus 8:04  
8 Marielle Lensen HAC '63 8:05  
9 Sarah de Vries Impala 8:14  
         
JJUNB, JUNB J EN M JUN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Mads Meijer De Sprinter 13:29  
2 Nick Kerkhof HAC '63 14:00  
3 Jing Oldhoff Lionitas 14:24  
4 Mark Terpstra Drachten 16:27  
         
MJUNB, JUNB J EN M JUN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sanne Niestijl AAC '61 15:35  
2 Jonine Hofstra LSV Invictus 16:14  
         
MJUNA, JUNB J EN M JUN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Evelien Kuiper Leek 14:48  
         
6JJNA, JUNA JONGENS
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jonatan Venema NOP 20:25  
2 Rikjan Bathoorn Groningen Atletiek 20:38  
3 Marlo Post LSV Invictus 21:22  
4 Jan Bouwknegt HAC '63 21:43  
5 Stijn Bouma Groningen 23:59  
6 Jeroen v Weperen Oosterwolde Fr 24:56  
7 Glenn de Vries Leeuwarden 25:18  
8 Jarin van der Kooi Impala 26:11  
9 Matijn Kievit   50:16  
         
6VSN, DAMES SEN. 40+
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Anne Luijten Olympus '70 20:19  
2 Susan van Weperen LSV Invictus 20:55  
3 Silke Jonkman Vitalis 22:13  
4 Dinie Ras Urk 22:39  
5 Jacolien Ruizendaal Emmeloord 23:03  
6 Jelly van der Kloet Impala 23:35  
7 Ilse Rooks Groningen 24:09  
8 Marieke Lokhorst Annen 25:33  
9 Hanneke Daatselaar Oosterwolde Fr 29:50  
10 Annemarie Joustra Oosterwolde 34:18  
         
6V40, DAMES SEN. 40+
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ine Strijker HAC '63 23:20  
2 Olga Elling Vries 24:44  
3 Petra Hasper De Sprinter 24:54  
4 Agnes Olgers Emmeloord 25:17  
5 Christien Koning Loopgroep Aart Stigter 25:29  
6 Jolanda de Vries Lichtlopen 27:02  
7 Petra Werkman LSV Invictus 36:19  
8 Thea Hendrikse AAC '61 37:18  
         
10MSN, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Tom Hendrikse AAC '61 31:21  
2 Rob Vijver Leeuwarden 33:12  
3 Gert-Jan Stevens HAC '63 33:37  
4 Luc Beuckens NOP 33:55  
5 Siep Nota Horror 34:16  
6 Luc Sillen Groningen 34:24  
7 Henri Harmsen Impala 35:39  
8 Jeroen Thalen HAC '63 37:28  
9 Jordi dommerholt AV Heerenveen 37:34  
10 Albert Pieter Venema NOP 38:14  
11 Ruben Muller Lionitas 38:16  
12 Rogier Rozendaal Leeuwarden 40:03  
13 Onno Hiemstra LSV Invictus 42:14  
14 Anton Spinder Impala 42:17  
15 Andres Faber Beilen 47:59  
16 Herbert de Vegt Noordwolde Fr 52:58  
17 Andre Jonker Groningen 1:06:13  
         
10M40, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Foppe van der Heide Impala 35:21  
2 Arie de Jong LSV Invictus 35:24  
3 Jetze Genee Makkum Fr 35:56  
4 Anno Huizinga Friesland 36:03  
5 Bert Karssies HAC '63 37:10  
6 Marten Conradie Horror 38:17  
7 Eugene Olgers Emmeloord 39:29  
8 Joost Jansen Emmeloord 39:59  
9 Marco Bakker Assen 42:37  
10 Marco Vijver Franeker 49:51  
         
10M50, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Venhuizen Lionitas 35:47  
2 Cor Ton LSV Invictus 37:43  
3 Jannes Dolfing HAC '63 38:39  
4 Adriaan Huisman LSV Invictus 39:31  
5 Peter van Ravenswaaij Groningen 40:30  
6 Arjan Elling Vries 40:39  
7 Theo Groenendijk LSV Invictus 40:47  
8 Ritske Flootman Lionitas 40:50  
9 Manfred Franken Dinxperlo 41:04  
10 Siem Hiemstra LSV Invictus 41:53  
11 Pieter-Jan Vlaming Nagele 42:38  
         
10M60, HSEN. 40+ 50+ 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Johannes van der Veen Lionitas 42:39  
2 Jacob Strijbosch Smilde 47:27  
3 Klaas Glas LSV Invictus 50:43  
4 Piet Kerstholt Friesland 57:17  
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media