• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

                   
    UITSLAGENLIJST – 11:00 RECREANTEN    
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------
1 18 Jan Haddering Runners Stadskanaal 1976 1e M40 24:34:00 12,212 04:54:00
2 207 Ineke Ligthart LSV Invictus 1978 1e Vsen 25:06:00 11,952 05:01:00
3 22 Susan van Milligen AV Heerenveen 1977 2e Vsen 27:44:00 10,817 05:32:00
4 14 Britt de Lange Broeksterwoude 2000 3e Vsen 31:37:00 9,489 06:19:00
5 19 Immie van der Wal LSV Invictus 1953 1e V40 31:38:00 9,484 06:19:00
6 20 Jeroen de Jong Oosterwolde 1974 2e M40 31:39:00 9,479 06:19:00
7 13 Geert de Lange Broeksterwoude 1964 1e M50 31:44:00 9,454 06:20:00
8 16 Thijs Hofstra Friesland 1946 2e M50 31:53:00 9,409 06:22:00
9 279 Hilde Wieling Appelscha 1966 2e V40 32:15:00 9,302 06:27:00
10 12 Maureen Ebbeling Dwingeloo 1960 3e V40 33:57:00 8,837 06:47:00
11 17 Sietske van der Bij Friesland 1961 4e V40 35:15:00 8,511 07:03:00
12 235 Simon Regnerus Friesland 1968 1e M40 36:02:00 16,651 03:36:00
13 253 Cor Ton LSV Invictus 1962 1e M50 37:49:00 15,866 03:46:00
14 255 Paul Kromkamp LSV Invictus 1990 1e Msen 41:12:00 14,563 04:07:00
15 15 Blijke Wemer Nij Beets 1955 5e V40 41:18:00 7,264 08:15:00
16 237 Hans Versteeg Friesland 1959 2e M50 41:57:00 14,303 04:11:00
17 242 Hans Westenbrink De Sprinter 1963 3e M50 42:18:00 14,184 04:13:00
18 201 Rob Hoogeveen ATC '75 1972 2e M40 43:06:00 13,921 04:18:00
19 205 Harm Jan Veldstra Burgum 1979 2e Msen 43:07:00 13,916 04:18:00
20 202 Wiebe de Vries LSV Invictus 1960 4e M50 43:15:00 13,873 04:19:00
21 139 Heerke Postma De Blesse 1960 5e M50 43:21:00 13,841 04:20:00
22 277 Rene Wieling LSV Invictus 1966 6e M50 44:13:00 13,57 04:25:00
23 203 Albert Zijlstra ElslooFr 1951 7e M50 44:20:00 13,534 04:26:00
24 233 Nick Gallagher Appingedam 1965 8e M50 44:28:00 13,493 04:26:00
25 200 Henk Popken LSV Invictus 1980 3e Msen 45:02:00 13,323 04:30:00
26 229 Wilfried reuvers Aalden 1963 9e M50 45:38:00 13,148 04:33:00
27 217 Adrie Hartholt LSV Invictus 1964 1e V40 45:48:00 13,1 04:34:00
28 244 Dick Metselaar De Sprinter 1964 10e M50 45:54:00 13,072 04:35:00
29 266 Sieberen de Jong Vegelinsoord 1973 3e M40 45:58:00 13,053 04:35:00
30 220 Alinda ten Hoor Hijken 1991 1e Vsen 46:04:00 13,025 04:36:00
31 240 Wieger van Henkel Friesland 1959 11e M50 46:28:00 12,912 04:38:00
32 268 Adrie Hoks Joure 1977 4e Msen 46:40:00 12,857 04:40:00
33 275 Henk de Jager Appelscha 1952 12e M50 47:04:00 12,748 04:42:00
34 206 Anne Rooks LSV Invictus 1960 13e M50 47:09:00 12,725 04:42:00
35 227 Ids Bouma LSV Invictus 1966 14e M50 47:14:00 12,703 04:43:00
36 241 Ed Velderman Friesland 1958 15e M50 47:19:00 12,681 04:43:00
37 223 Febijan van Veen LSV Invictus 1977 5e Msen 47:34:00 12,614 04:45:00
38 215 Jeffery Robbers Friesland 1963 16e M50 48:17:00 12,427 04:49:00
39 210 Saakje Regnerus Friesland 1966 2e V40 48:31:00 12,367 04:51:00
40 247 Pieter van der Bij Athleta 1957 17e M50 48:45:00 12,308 04:52:00
41 256 Everhard Grafhorst LSV Invictus 1964 18e M50 48:54:00 12,27 04:53:00
42 258 Rinke Booi Burgum 1964 19e M50 48:59:00 12,249 04:53:00
43 204 Lieuwe Dijkstra LSV Invictus 1951 20e M50 49:09:00 12,208 04:54:00
44 264 Taeke van der Wal LSV Invictus 1953 21e M50 49:44:00 12,064 04:58:00
45 270 Lenze Klein Smilde 1960 22e M50 50:58:00 11,772 05:05:00
46 269 Jan Post Smilde 1967 4e M40 50:58:00 11,772 05:05:00
47 209 Petra Werkman LSV Invictus 1965 3e V40 51:37:00 11,624 05:09:00
48 259 Simon van der Linde De Hoeve 1972 5e M40 52:04:00 11,524 05:12:00
49 263 Gerben Brouwer Friesland 1950 23e M50 52:24:00 11,45 05:14:00
50 250 Ome Joop Friesland 1960 24e M50 52:34:00 11,414 05:15:00
51 249 Petra Wieringa Friesland 1971 4e V40 52:34:00 11,414 05:15:00
52 260 Conrad Waebers Hoogezand 1968 6e M40 53:01:00 11,317 05:18:00
53 218 Jaap Wieling Fochteloo 1964 25e M50 53:23:00 11,239 05:20:00
54 245 Nelleke van Veer LSV Invictus 1955 5e V40 54:36:00 10,989 05:27:00
55 276 Rika Hoekstra LSV Invictus 1965 6e V40 54:36:00 10,989 05:27:00
56 212 Inge helder AV Heerenveen 1955 7e V40 56:49:00 10,56 05:40:00
57 219 Ella van den Berg LSV Invictus 1963 8e V40 57:24:00 10,453 05:44:00
58 236 Anneke Regnerus Marrum 1975 9e V40 01:00:05 9,986 06:00:00
59 230 Theo Runia Friesland 1965 26e M50 01:01:39 9,732 06:09:00
60 238 Harry Prins Beilen 1959 27e M50 01:02:47 9,557 06:16:00
61 261 Wim Rijlaarsdam Oosterwolde 1961 28e M50 01:03:39 9,427 06:21:00
62 262 Gerda Rijlaarsdam LSV Invictus 1966 10e V40 01:03:42 9,419 06:22:00
                   
                   
    UITSLAGENLIJST - 1 KM PUPILLEN      
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km  
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------  
1 466 Yara de Boer Horror 2006 1e Mpup 03:27:00 17,391 03:27:00  
2 427 Etienne van Zanden LSV Invictus 2006 1e Jpup 03:29:00 17,225 03:29:00  
3 423 Mats Reitsma Zuidhorn 2008 2e Jpup 03:36:00 16,667 03:36:00  
4 459 Stef Kingma LSV Invictus 2007 3e Jpup 03:37:00 16,59 03:37:00  
5 439 Mark Woortmeijer Tolbert 2008 4e Jpup 03:37:00 16,59 03:37:00  
6 428 Julian Keun Groningen Atletiek 2006 5e Jpup 03:38:00 16,514 03:38:00  
7 478 Marije Wekema Groningen Atletiek 2006 2e Mpup 03:40:00 16,364 03:40:00  
8 481 Sanne Pultrum AV Heerenveen 2007 3e Mpup 03:42:00 16,216 03:42:00  
9 464 Noa de Boer Horror 2008 4e Mpup 03:43:00 16,143 03:43:00  
10 430 Inez Keun Groningen Atletiek 2008 5e Mpup 03:51:00 15,584 03:51:00  
11 475 Bas ter Steege Groningen Atletiek 2007 6e Jpup 03:56:00 15,254 03:56:00  
12 460 Isa Huft LSV Invictus 2009 6e Mpup 04:06:00 14,634 04:06:00  
13 472 Nynke Oosterloo Groningen Atletiek   7e Mpup 04:08:00 14,516 04:08:00  
14 485 Nino Huizinga Groningen Atletiek 2008 7e Jpup 04:26:00 13,534 04:26:00  
15 452 Simon Talstra Impala 2009 8e Jpup 04:30:00 13,333 04:30:00  
16 484 Imani Huizinga Groningen Atletiek 2010 8e Mpup 04:30:00 13,333 04:30:00  
17 476 Nils ter Steege Groningen Atletiek 2009 9e Jpup 04:41:00 12,811 04:41:00  
                   
                   
                   
    UITSLAGENLIJST - 1.4 KM JUN D        
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km  
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------  
1 435 Wu Ping Kuiper Groningen Atletiek 2005 1e JjunD 04:47:00 17,561 03:25:00  
2 436 Rutger Berends AV Heerenveen 2004 2e JjunD 04:50:00 17,379 03:27:00  
3 453 Hannah Talstra Impala 2004 1e MjunD 04:59:00 16,856 03:33:00  
4 461 Tiba Miran Groningen Atletiek 2004 2e MjunD 05:02:00 16,689 03:35:00  
5 479 Sven Pultrum Luxwoude 2005 3e JjunD 05:20:00 15,75 03:48:00  
6 473 Jorien Spikman Groningen Atletiek 2005 3e MjunD 05:38:00 14,911 04:01:00  
7 477 Evert Brans LSV Invictus 2004 4e JjunD 05:47:00 14,524 04:07:00  
8 491 Anna-Romée van der Spoel SV Veendam 2005 4e MjunD 05:55:00 14,197 04:13:00  
                   
                   
                   
    UITSLAGENLIJST - 1.4 KM SPRINT        
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km  
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------  
1 458 Gerko Floor LSV Invictus 1979 1e Man 04:12:00 20 03:00:00  
2 451 Jurriën Rijlaarsdam LSV Invictus 1997 2e Man 04:14:00 19,843 03:01:00  
3 471 Eric Stuiver Start '78 1999 3e Man 04:15:00 19,765 03:02:00  
4 493 Thom Klein LSV Invictus 1997 4e Man 04:21:00 19,31 03:06:00  
5 488 Wouter Baljet Horror 2000 5e Man 04:24:00 19,091 03:08:00  
6 444 Marjolein Kuiper Groningen Atletiek 2000 1e Vrouw 05:14:00 16,051 03:44:00  
7 487 Lisa Rooks Elsloo 1995 2e Vrouw 06:17:00 13,369 04:29:00  
                   
                   
                   
    UITSLAGENLIJST - 2 KM JUN C        
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km  
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------  
1 496 Jing Oldhoff Lionitas 2002 1e JjunC 07:20:00 16,364 03:40:00  
2 463 Kosheen Miran Groningen Atletiek 2002 2e JjunC 07:34:00 15,859 03:47:00  
3 492 Marene Scholtens Lionitas 2002 1e MjunC 07:54:00 15,19 03:57:00  
4 401 Jonine Hofstra LSV Invictus 2003 2e MjunC 08:00:00 15 04:00:00  
5 474 Selma Spikman Groningen Atletiek 2003 3e MjunC 08:03:00 14,907 04:01:00  
                   
                   
                   
                   
    UITSLAGENLIJST - 4 KM JUNB-MJA        
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km  
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------  
1 497 Mohammed Diablo Lionitas 2000 1e JJunB 14:01:00 17,122 03:30:00  
2 498 Jan Oldhoff Lionitas 2000 2e JJunB 14:01:00 17,122 03:30:00  
3 455 Ruben Talstra Impala 2001 3e JJunB 14:02:00 17,102 03:30:00  
4 443 Stijn Bouma LSV Invictus 2000 4e JJunB 14:35:00 16,457 03:38:00  
5 433 Ilse Rooks LSV Invictus 1999 1e MjunA 15:52:00 15,126 03:58:00  
6 495 Loïs Oldhoff Lionitas 1998 2e MjunA 16:07:00 14,891 04:01:00  
7 499 Rianne Nyenhuis Lionitas 1999 3e MjunA 17:59:00 13,346 04:29:00  
                   
                   
                   
    UITSLAGENLIJST - 1 3:45 WEDSTRIJD        
Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km  
----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ -------  
1 494 Peter-Jan de Jong Horror 1998 1e JjunA 20:50:00 17,28 03:28:00  
2 490 Klaas Douwe Yska Horror 1999 2e JjunA 21:14:00 16,954 03:32:00  
3 400 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1990 1e Vsen 21:30:00 16,744 03:35:00  
4 414 An Bennema Vitalis 1993 2e Vsen 22:22:00 16,095 03:43:00  
5 438 Larissa Mars Vitalis 1994 3e Vsen 23:55:00 15,052 03:59:00  
6 432 Onno Hiemstra LSV Invictus 1998 3e JjunA 25:22:00 14,192 04:13:00  
7 504 Vera Keidel Impala 1989 4e Vsen 25:34:00 14,081 04:15:00  
8 468 Nynke Steigenga Friesland 1983 5e Vsen 25:58:00 13,864 04:19:00  
9 446 Nina de Winter Vitalis 1994 6e Vsen 25:59:00 13,855 04:19:00  
10 486 Jurgen de Boer Groningen Atletiek 1999 4e JjunA 26:00:00 13,846 04:20:00  
11 510 Liane de Wit SV Veendam 1975 1e V40 26:20:00 13,671 04:23:00  
12 480 Marinka Pultrum AV Heerenveen 1976 2e V40 26:29:00 13,593 04:24:00  
13 437 Tamara de Vries HAC '63 1985 7e Vsen 26:58:00 13,35 04:29:00  
14 508 Annelies Vrancke Rolde 1970 3e V40 28:29:00 12,639 04:44:00  
15 425 Marjanne Vaartstra Zuidhorn 1971 4e V40 34:02:00 10,578 05:40:00  
16 404 Rob Vijver Friesland 1991 1e Msen 34:08:00 17,578 03:24:00  
17 517 Jan Sytze Jonker AV Heerenveen 1986 2e Msen 34:43:00 17,283 03:28:00  
18 409 Erwin Akkerman HAC '63 1979 3e Msen 34:52:00 17,208 03:29:00  
19 457 Willem de Boer Lionitas 1977 4e Msen 35:38:00 16,838 03:33:00  
20 407 Jan Venhuizen Lionitas 1968 1e M40 35:45:00 16,783 03:34:00  
21 405 Anno Huizenga Friesland 1969 2e M40 36:21:00 16,506 03:38:00  
22 448 Jelmer van der Veen Lionitas 1997 5e Msen 37:11:00 16,136 03:43:00  
23 434 Ronald vd Haak Friesland 1967 3e M40 39:00:00 15,385 03:54:00  
24 514 Henry Perdok Friesland 1962 1e M50 39:40:00 15,126 03:58:00  
25 506 Jappie Doller Friesland 1965 2e M50 39:49:00 15,069 03:58:00  
26 501 Benjamin Smits Vitalis 1989 6e Msen 39:53:00 15,044 03:59:00  
27 442 Fjodor van der Sluijs SV Veendam 1971 4e M40 40:00:00 15 04:00:00  
28 431 Siem Hiemstra LSV Invictus 1966 3e M50 40:34:00 14,79 04:03:00  
29 440 Theo Groenendijk LSV Invictus 1959 4e M50 40:48:00 14,706 04:04:00  
30 449 Johannes van der Veen Lionitas 1957 5e M50 41:37:00 14,417 04:09:00  
31 450 Ritske Flootman Lionitas 1964 6e M50 42:04:00 14,263 04:12:00  
32 511 Gert-jan Stroetinga ATC '75 1975 5e M40 42:55:00 13,981 04:17:00  
33 503 Aalzen Alma Impala 1981 7e Msen 43:26:00 13,814 04:20:00  
34 518 Jetsko Borg Onstwedde 1965 7e M50 44:22:00 13,524 04:26:00  
35 509 Erik Menninga Heerenveen 1966 8e M50 44:57:00 13,348 04:29:00  
36 507 Eelco Algra Berltsum 1972 6e M40 47:49:00 12,548 04:46:00  
37 519 Albert van Duinen LSV Invictus 1962 9e M50 48:36:00 12,346 04:51:00  
38 483 Paul Pultrum Luxwoude 1973 7e M40 50:48:00 11,811 05:04:00  
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media