• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    553  Gerko Floor                LSV Invictus          1979      1e Man       18:27  16,585    3:37 
    2    559  Jeroen Vochteloo           LSV Invictus          1993      2e Man       18:34  16,481    3:38 
    3    533  Jurriën Rijlaarsdam        LSV Invictus          1997      3e Man       18:49  16,262    3:41 
    4    578  Gerwin in Veld             Groningen Atletiek    1998      1e Jonge     19:00  16,105    3:43 
    5    552  Thom Klein                 LSV Invictus          1997      4e Man       19:21  15,814    3:47 
    6    527  Marlo Post                 LSV Invictus          2000      2e Jonge     19:26  15,746    3:48 
    7    551  Ilse Rooks                 LSV Invictus          1999      1e Meisj     20:07  15,211    3:56 
    8    586  Harold Brouwer             HurdrinnemeiHendrik   1977      5e Man       21:08  14,479    4:08 
    9    522  Evert Jan Heringa          Groningen Atletiek    1979      6e Man       21:10  14,457    4:09 
   10    585  Hendrik Hoekstra           AV Heerenveen         1971      7e Man       21:12  14,434    4:09 
   11    529  Jeroen van Weperen         Oosterwolde Fr        2000      3e Jonge     22:25  13,651    4:23 
   12    595  Sieberen de Jong           Vegelinsoord          1973      8e Man       22:58  13,324    4:30 
   13    576  Anita Bouma                Leeuwarden            1987      1e Vrouw     24:22  12,558    4:46 
   14    511  Steffany Heeringa          Groningen             1996      2e Vrouw     26:15  11,657    5:08 
   15    580  Lourens Lenssen            LSV Invictus          1998      9e Man       26:17  11,642    5:09 
   16    510  Eveline Heeringa           Leeuwarden            1996      3e Vrouw     26:24  11,591    5:10 
   17    597  Lenze Klein                Hoogersmilde          1960     10e Man       26:31  11,540    5:11 
   18    582  Klaas Jan v/d Kooi         Burgum                1968     11e Man       27:45  11,027    5:26 
   19    584  Jarin van de Kooi          Impala                2000      4e Jonge     27:46  11,020    5:26 
   20    581  Marijke Lenssen            Veendam               1994      4e Vrouw     27:53  10,974    5:28 
   21    545  Folkert Vos                LSV Invictus          1951     12e Man       27:54  10,968    5:28 
   22    571  BDM Jansen                 Start '78             1960      5e Vrouw     28:17  10,819    5:32 
   23    575  Ella v/d Berg              LSV Invictus          1963      6e Vrouw     28:25  10,768    5:34 
   24    574  Piet Kerstholt             Friesland             1947     13e Man       28:43  10,656    5:37 
   25    589  Bernard d'Hont             Appelscha             1975     14e Man       28:44  10,650    5:38 
   26    592  Coby d'Hont                Donkerbroek           1953      7e Vrouw     28:44  10,650    5:38 
   27    550  Abe Jan Brandenburg        Appelscha             1991     15e Man       28:44  10,650    5:38 
   28    566  Arjen Wijnja               Appelscha             1987     16e Man       29:48  10,268    5:50 
   29    568  Jappie Wijnja              Scharsterbrug         1961     17e Man       29:50  10,257    5:50 
   30    542  Lotte Ambergen             Gorredijk             1998      8e Vrouw     30:02  10,189    5:53 
   31    564  Sarina Jannes              Friesland             1969      9e Vrouw     30:04  10,177    5:53 
   32    588  Martha Klarenbeek          Oldeberkoop           1980     10e Vrouw     30:05  10,172    5:53 
   33    540  Edwin Ambergen             Gorredijk             1967     18e Man       30:06  10,166    5:54 
   34    549  Jaap Brandenburg           Tjalleberd            1962     19e Man       30:15  10,116    5:55 
   35    569  Dora Wijnja                Scharsterbrug         1962     11e Vrouw     30:16  10,110    5:56 
   36    514  Ariana Kuipers             Groningen Atletiek    1980     12e Vrouw     31:18   9,776    6:08 
   37    572  Thijs Hofstra              Friesland             1946     20e Man       31:39   9,668    6:12 
   38    519  Jandries Hoogenberg        Groningen             1992     21e Man       31:40   9,663    6:12 
   39    530  Rafaela Bosma              Appelscha             1986     13e Vrouw     31:54   9,592    6:15 
   40    558  Patrick Dijkhuizen         Horror                1972     22e Man       32:05   9,538    6:17 
   41    518  Marijke Stoker             Heerenveen            1983     14e Vrouw     32:09   9,518    6:18 
   42    587  Stieneke de Jong           LSV Invictus          1982     15e Vrouw     32:27   9,430    6:21 
   43    546  Johan van Santen           avVN                  1953     23e Man       32:43   9,353    6:24 
   44    563  Wim Rijlaarsdam            Oosterwolde Fr        1961     24e Man       33:17   9,194    6:31 
   45    561  Gerda Rijlaarsdam          LSV Invictus          1966     16e Vrouw     33:33   9,121    6:34 
   46    593  Alice d'Hont               Appelscha             1984     17e Vrouw     33:40   9,089    6:36 
   47    594  Geertje d'Hont             Bovensmilde           1985     18e Vrouw     33:40   9,089    6:36 
   48    556  Anja Wielinga              Harlingen             1979     19e Vrouw     34:17   8,926    6:43 
   49    548  Britt de Lange             Broeksterwald         2000      2e Meisj     34:57   8,755    6:51 
   50    547  Geert de Lange             Broeksterwald         1964     25e Man       34:57   8,755    6:51 
   51    577  Ben Kok                    Isala '96             1970     26e Man       35:29   8,624    6:57 
   52    544  Ben Overbeek               Assen                 1954     27e Man       35:31   8,616    6:57 
   53    534  Jannie Vos                 Dokkum                1987     20e Vrouw     36:01   8,496    7:03 
   54    537  Madieke Wiegersma          Schipluiden           1989     21e Vrouw     36:01   8,496    7:03 
   55    503  Mariska Bron               Jubbega               1973     22e Vrouw     36:01   8,496    7:03 
   56    506  Yvonne Huls                Jubbega               1973     23e Vrouw     36:12   8,453    7:05 
   57    539  Marlies van der Goot       Spartacus             1983     24e Vrouw     37:13   8,222    7:17 
   58    509  Hennie de Vries            Gorredijk             1966     25e Vrouw     37:18   8,204    7:18 
   59    508  Lizette de Jong            Jubbega               1974     26e Vrouw     37:22   8,189    7:19 
   60    516  Klaas Duits                Horror                1944     28e Man       37:38   8,131    7:22 
   61    507  Petra bron Veenstra        Jubbega               1967     27e Vrouw     40:08   7,625    7:52 
   62    504  Vera van der Terp          Jubbega               1976     28e Vrouw     40:54   7,482    8:01 
   63    501  Postma Sjet                Lippenhuizen          1971     29e Vrouw     40:54   7,482    8:01 
   64    598  Yke Wijbenga               Loopgroep Hugo Veenk  1969     30e Vrouw     41:32   7,368    8:08 
   65    525  Jan van der Hoek           Friesland             1951     29e Man       43:44   6,997    8:34 

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                        UITSLAGENLIJST - 5 KM - MAN
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    553  Gerko Floor                LSV Invictus          1979      1e     18:27  16,585    3:37
    2    559  Jeroen Vochteloo           LSV Invictus          1993      2e     18:34  16,481    3:38
    3    533  Jurriën Rijlaarsdam        LSV Invictus          1997      3e     18:49  16,262    3:41
    4    552  Thom Klein                 LSV Invictus          1997      5e     19:21  15,814    3:47
    5    586  Harold Brouwer             HurdrinnemeiHendrik   1977      8e     21:08  14,479    4:08
    6    522  Evert Jan Heringa          Groningen Atletiek    1979      9e     21:10  14,457    4:09
    7    585  Hendrik Hoekstra           AV Heerenveen         1971     10e     21:12  14,434    4:09
    8    595  Sieberen de Jong           Vegelinsoord          1973     12e     22:58  13,324    4:30
    9    580  Lourens Lenssen            LSV Invictus          1998     15e     26:17  11,642    5:09
   10    597  Lenze Klein                Hoogersmilde          1960     17e     26:31  11,540    5:11
   11    582  Klaas Jan v/d Kooi         Burgum                1968     18e     27:45  11,027    5:26
   12    545  Folkert Vos                LSV Invictus          1951     21e     27:54  10,968    5:28
   13    574  Piet Kerstholt             Friesland             1947     24e     28:43  10,656    5:37
   14    589  Bernard d'Hont             Appelscha             1975     25e     28:44  10,650    5:38
   15    550  Abe Jan Brandenburg        Appelscha             1991     27e     28:44  10,650    5:38
   16    566  Arjen Wijnja               Appelscha             1987     28e     29:48  10,268    5:50
   17    568  Jappie Wijnja              Scharsterbrug         1961     29e     29:50  10,257    5:50
   18    540  Edwin Ambergen             Gorredijk             1967     33e     30:06  10,166    5:54
   19    549  Jaap Brandenburg           Tjalleberd            1962     34e     30:15  10,116    5:55
   20    572  Thijs Hofstra              Friesland             1946     37e     31:39   9,668    6:12
   21    519  Jandries Hoogenberg        Groningen             1992     38e     31:40   9,663    6:12
   22    558  Patrick Dijkhuizen         Horror                1972     40e     32:05   9,538    6:17
   23    546  Johan van Santen           avVN                  1953     43e     32:43   9,353    6:24
   24    563  Wim Rijlaarsdam            Oosterwolde Fr        1961     44e     33:17   9,194    6:31
   25    547  Geert de Lange             Broeksterwald         1964     50e     34:57   8,755    6:51
   26    577  Ben Kok                    Isala '96             1970     51e     35:29   8,624    6:57
   27    544  Ben Overbeek               Assen                 1954     52e     35:31   8,616    6:57
   28    516  Klaas Duits                Horror                1944     60e     37:38   8,131    7:22
   29    525  Jan van der Hoek           Friesland             1951     65e     43:44   6,997    8:34

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - JONGE
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    578  Gerwin in Veld             Groningen Atletiek    1998      4e     19:00  16,105    3:43
    2    527  Marlo Post                 LSV Invictus          2000      6e     19:26  15,746    3:48
    3    529  Jeroen van Weperen         Oosterwolde Fr        2000     11e     22:25  13,651    4:23
    4    584  Jarin van de Kooi          Impala                2000     19e     27:46  11,020    5:26

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VROUW
04-09-2016 10:22                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    576  Anita Bouma                Leeuwarden            1987     13e     24:22  12,558    4:46
    2    511  Steffany Heeringa          Groningen             1996     14e     26:15  11,657    5:08
    3    510  Eveline Heeringa           Leeuwarden            1996     16e     26:24  11,591    5:10
    4    581  Marijke Lenssen            Veendam               1994     20e     27:53  10,974    5:28
    5    571  BDM Jansen                 Start '78             1960     22e     28:17  10,819    5:32
    6    575  Ella v/d Berg              LSV Invictus          1963     23e     28:25  10,768    5:34
    7    592  Coby d'Hont                Donkerbroek           1953     26e     28:44  10,650    5:38
    8    542  Lotte Ambergen             Gorredijk             1998     30e     30:02  10,189    5:53
    9    564  Sarina Jannes              Friesland             1969     31e     30:04  10,177    5:53
   10    588  Martha Klarenbeek          Oldeberkoop           1980     32e     30:05  10,172    5:53
   11    569  Dora Wijnja                Scharsterbrug         1962     35e     30:16  10,110    5:56
   12    514  Ariana Kuipers             Groningen Atletiek    1980     36e     31:18   9,776    6:08
   13    530  Rafaela Bosma              Appelscha             1986     39e     31:54   9,592    6:15
   14    518  Marijke Stoker             Heerenveen            1983     41e     32:09   9,518    6:18
   15    587  Stieneke de Jong           LSV Invictus          1982     42e     32:27   9,430    6:21
   16    561  Gerda Rijlaarsdam          LSV Invictus          1966     45e     33:33   9,121    6:34
   17    593  Alice d'Hont               Appelscha             1984     46e     33:40   9,089    6:36
   18    594  Geertje d'Hont             Bovensmilde           1985     47e     33:40   9,089    6:36
   19    556  Anja Wielinga              Harlingen             1979     48e     34:17   8,926    6:43
   20    534  Jannie Vos                 Dokkum                1987     53e     36:01   8,496    7:03
   21    537  Madieke Wiegersma          Schipluiden           1989     54e     36:01   8,496    7:03
   22    503  Mariska Bron               Jubbega               1973     55e     36:01   8,496    7:03
   23    506  Yvonne Huls                Jubbega               1973     56e     36:12   8,453    7:05
   24    539  Marlies van der Goot       Spartacus             1983     57e     37:13   8,222    7:17
   25    509  Hennie de Vries            Gorredijk             1966     58e     37:18   8,204    7:18
   26    508  Lizette de Jong            Jubbega               1974     59e     37:22   8,189    7:19
   27    507  Petra bron Veenstra        Jubbega               1967     61e     40:08   7,625    7:52
   28    504  Vera van der Terp          Jubbega               1976     62e     40:54   7,482    8:01
   29    501  Postma Sjet                Lippenhuizen          1971     63e     40:54   7,482    8:01
   30    598  Yke Wijbenga               Loopgroep Hugo Veenk  1969     64e     41:32   7,368    8:08

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MEISJ
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    551  Ilse Rooks                 LSV Invictus          1999      7e     20:07  15,211    3:56
    2    548  Britt de Lange             Broeksterwald         2000     49e     34:57   8,755    6:51

Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media