• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
04-09-2016 10:19                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    185  Foppe vd Heide             Impala                1971      1e M40       36:48  16,304    3:40 
    2     39  Jacco Joustra              LSV Invictus          1995      1e Msen      36:52  16,275    3:41 
    3     90  Henri Harmsen              Impala                1988      2e Msen      37:01  16,209    3:42 
    4    196  Folkert Visser             Impala                1995      3e Msen      37:14  16,115    3:43 
    5    160  Adriaan Huisman            LSV Invictus          1964      1e M50       38:17  15,673    3:49 
    6     46  Klaas Jan Hofstra          LSV Invictus          1965      2e M50       38:20  15,652    3:50 
    7    120  Theo Groenendijk           LSV Invictus          1959      3e M50       40:27  14,833    4:02 
    8    163  Henk Piek                  Impala                1975      2e M40       40:48  14,706    4:04 
    9     95  Simon Regnerus             Friesland             1968      3e M40       41:06  14,599    4:06 
   10    184  Tom Best                   Start '78             1987      4e Msen      41:49  14,348    4:10 
   11    145  Nanne Jagersma             Joure                 1962      4e M50       42:37  14,079    4:15 
   12    180  Hugo de Jong               Friesland             1952      5e M50       43:38  13,751    4:21 
   13    188  Ebe vd Molen               Groningen Atletiek    1982      5e Msen      44:25  13,508    4:26 
   14    100  Jan-Anne Postma            Friesland             2002      6e Msen      44:32  13,473    4:27 
   15     47  Durk Polet                 Burgum                1967      4e M40       44:36  13,453    4:27 
   16    182  Wim Verkleij               SC Reeuwijk           1962      6e M50       44:48  13,393    4:28 
   17    178  Anton Spinder              Friesland             1979      7e Msen      44:59  13,338    4:29 
   18    154  Hilda Wijnja               Tjerkgaast            1989      1e Vsen      45:40  13,139    4:34 
   19    194  Frits Feddema              Friesland             1960      7e M50       46:10  12,996    4:37 
   20     97  Jeri Tjalsma               Groningen             1992      8e Msen      46:32  12,894    4:39 
   21    183  Fred Schoon                Groningen             1978      9e Msen      47:05  12,743    4:42 
   22    190  Jan v/d Werf               Lionitas              1971      5e M40       47:29  12,636    4:44 
   23    102  Roelof van der Heide       Oosterwolde Fr        1968      6e M40       47:41  12,583    4:46 
   24    101  Henk Popken                LSV Invictus          1980     10e Msen      48:15  12,435    4:49 
   25    199  Adrie Hoks                 Joure                 1977     11e Msen      48:22  12,405    4:50 
   26    122  Ineke Ligthart             LSV Invictus          1978      1e V35       48:42  12,320    4:52 
   27    192  Michael Panter             Oosterwolde Fr        1965      8e M50       48:48  12,295    4:52 
   28    144  Otto de Boer               Friesland             1955      9e M50       48:55  12,266    4:53 
   29     35  Fedde Beijert              Ureterp               1970      7e M40       48:57  12,257    4:53 
   30     86  Janneke Nienhuis -Koetje   LSV Invictus          1965      2e V35       49:03  12,232    4:54 
   31    206  Jetse Bakker               Assen                 1965     10e M50       49:04  12,228    4:54 
   32    205  Nico Hooisma               Friesland             1963     11e M50       49:06  12,220    4:54 
   33    197  Henk de Jager              Appelscha             1952     12e M50       49:14  12,187    4:55 
   34    187  Gerlofke Blankwater        Dwingeloo             1962      3e V35       49:32  12,113    4:57 
   35    193  Auke Wiersma               Loopgroep Sneek       1985     12e Msen      49:34  12,105    4:57 
   36     99  Anne Rooks                 LSV Invictus          1960     13e M50       50:18  11,928    5:01 
   37    125  Hemke Rozema               Sneek                 1966     14e M50       51:03  11,753    5:06 
   38    189  Loek Smid                  Hindeloopen           1961     15e M50       51:13  11,715    5:07 
   39     17  Jan Palma                  Oentsjerk             1965     16e M50       51:18  11,696    5:07 
   40    142  John Grotenboer            LSV Invictus          1961     17e M50       51:40  11,613    5:10 
   41     89  Saakje Regnerus            Friesland             1966      4e V35       51:55  11,557    5:11 
   42     81  Bernard Wilkens            Ureterp               1961     18e M50       52:22  11,458    5:14 
   43    109  Rika Weiland               LSV Invictus          1963      5e V35       52:22  11,458    5:14 
   44     15  Cees Onderwater            Dordrecht             1958     19e M50       52:45  11,374    5:16 
   45    147  Cees Werkhoven             Impala                1953     20e M50       53:28  11,222    5:20 
   46    156  Arno Niehof                Leeuwarden            1981     13e Msen      53:30  11,215    5:21 
   47     67  Taeke van der Wal          LSV Invictus          1953     21e M50       53:35  11,198    5:21 
   48    117  Henny Berends              Spurt '88             1965     22e M50       53:44  11,166    5:22 
   49    165  Domien Mulder              Friesland             1960     23e M50       53:45  11,163    5:22 
   51     69  Johannes van der Kooi      Gytsjerk              1967      8e M40       54:28  11,016    5:26 
   52    129  Theo Terpstra              Hallum                1975      9e M40       54:28  11,016    5:26 
   53    161  Karst Anema                Friesland             1946     25e M50       54:28  11,016    5:26 
   54     13  Gerieke Buist              Loopgroep RaitdaipRu  1993      2e Vsen      54:53  10,932    5:29 
   55     42  Nelleke van Veen           LSV Invictus          1955      6e V35       54:54  10,929    5:29 
   56    126  Rika Hoekstra              LSV Invictus          1955      7e V35       54:55  10,926    5:29 
   57    110  Jan Fransen                Hasselt               1943     26e M50       55:23  10,834    5:32 
   58     37  Tessa van Dijk             Harlingen             1985      3e Vsen      55:47  10,756    5:34 
   59    195  Anja Schadenberg           Oosterwolde Fr        1965      8e V35       56:21  10,648    5:38 
   60     50  Djurre Joh van der Schaaf  Friesland             1951     27e M50       56:22  10,645    5:38 
   61     18  Jaap Wieling               Fochteloo             1964     28e M50       57:45  10,390    5:46 
   62    146  Harry Prins                Beilen                1959     29e M50       58:14  10,303    5:49 
   63     61  Astrid van der Veen        LSV Invictus          1969      9e V35       58:52  10,193    5:53 
   64    203  Lubbert Kloosterman        De Westereen          1949     30e M50       59:23  10,104    5:56 
   65    130  Rients Terpstra            Hallum                1953     31e M50       59:38  10,061    5:57 
   66    151  Helen Nel                  Appelscha             1963     10e V35       59:47  10,036    5:58 
   67    204  Hans van Welsem            Oosterwolde Fr        1953     32e M50       59:48  10,033    5:58 
   68     41  Auke Ykema                 Friesland             1964     33e M50       59:57  10,008    5:59 
   69    200  Marten Kingsma             Friesland             1960     34e M50       59:58  10,006    5:59 
   70    201  Renske Bult                Norg                  1965     11e V35     1:00:09   9,975    6:00 
   71    202  Cor Bult                   LSV Invictus          1962     12e V35     1:00:10   9,972    6:01 
   72    150  Willemien Runia            Friesland             1951     13e V35     1:00:24   9,934    6:02 
   73    157  Annemieke Huiskamp         Nijehaske             1978     14e V35     1:00:24   9,934    6:02 
   74     56  Wytske van der Kooi        Burgum                1972     15e V35     1:01:25   9,769    6:08 
   75     22  Evert Dijkstra             Appelscha             1958     35e M50     1:01:34   9,746    6:09 
   76     63  Minke Oord                 Friesland             1956     16e V35     1:01:56   9,688    6:11 
   77     20  Jan Panhuis                Friesland             1946     36e M50     1:01:59   9,680    6:11 
   78    179  Karen Jansen               Groningen Atletiek    1977     17e V35     1:02:33   9,592    6:15 
   79    181  Harmen de Boer             AV Heerenveen         1950     37e M50     1:02:50   9,549    6:17 
   80     98  Marjolein Kraak            Appelscha             1970     18e V35     1:02:54   9,539    6:17 
   81     19  Jelte Nijholt              Oosterwolde Fr        1944     38e M50     1:03:20   9,474    6:20 
   82     12  Guido Groen                Impala                1969     10e M40     1:03:29   9,451    6:20 
   83     14  Anton Peters               Terborg               1962     39e M50     1:03:44   9,414    6:22 
   84    127  Leonie Terpstra            Hallum                1976     19e V35     1:05:02   9,226    6:30 
   85     33  Moniek van Zurk            Leeuwarden            1995      4e Vsen    1:05:42   9,132    6:34 
   86     23  Alex van Zurk              Friesland             1962     40e M50     1:05:43   9,130    6:34 
   87     82  Leonie Nienhuis            Oosterwolde Fr        1995      5e Vsen    1:06:29   9,025    6:38 
   88    123  Lida van Sloten            Loopgroep Leeuwarden  1965     20e V35     1:13:20   8,182    7:20 
   89     16  Hugo van der Zwan          Oudehorne             1951     41e M50     1:13:21   8,180    7:20 
   90     70  Stoker-Annema Grietje      Wirdum Fr             1965     21e V35     1:13:44   8,137    7:22 
   91    116  Sjoukje Sinnema            Loopgroep Leeuwarden  1961     22e V35     1:13:45   8,136    7:22 
   92    170  Joop Boonstra              Friesland             1944     42e M50     1:15:17   7,970    7:31 
   93     51  Alexandra Comsa            Appelscha             1986      6e Vsen    1:19:21   7,561    7:56 
             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - MSEN
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1     39  Jacco Joustra              LSV Invictus          1995      2e     36:52  16,275    3:41 
    2     90  Henri Harmsen              Impala                1988      3e     37:01  16,209    3:42 
    3    196  Folkert Visser             Impala                1995      4e     37:14  16,115    3:43 
    4    184  Tom Best                   Start '78             1987     10e     41:49  14,348    4:10 
    5    188  Ebe vd Molen               Groningen Atletiek    1982     13e     44:25  13,508    4:26 
    6    100  Jan-Anne Postma            Friesland             2002     14e     44:32  13,473    4:27 
    7    178  Anton Spinder              Friesland             1979     17e     44:59  13,338    4:29 
    8     97  Jeri Tjalsma               Groningen             1992     20e     46:32  12,894    4:39 
    9    183  Fred Schoon                Groningen             1978     21e     47:05  12,743    4:42 
   10    101  Henk Popken                LSV Invictus          1980     24e     48:15  12,435    4:49 
   11    199  Adrie Hoks                 Joure                 1977     25e     48:22  12,405    4:50 
   12    193  Auke Wiersma               Loopgroep Sneek       1985     35e     49:34  12,105    4:57 
   13    156  Arno Niehof                Leeuwarden            1981     46e     53:30  11,215    5:21 
             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - M40
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    185  Foppe vd Heide             Impala                1971      1e     36:48  16,304    3:40 
    2    163  Henk Piek                  Impala                1975      8e     40:48  14,706    4:04 
    3     95  Simon Regnerus             Friesland             1968      9e     41:06  14,599    4:06 
    4     47  Durk Polet                 Burgum                1967     15e     44:36  13,453    4:27 
    5    190  Jan v/d Werf               Lionitas              1971     22e     47:29  12,636    4:44 
    6    102  Roelof van der Heide       Oosterwolde Fr        1968     23e     47:41  12,583    4:46 
    7     35  Fedde Beijert              Ureterp               1970     29e     48:57  12,257    4:53 
    8     69  Johannes van der Kooi      Gytsjerk              1967     51e     54:28  11,016    5:26 
    9    129  Theo Terpstra              Hallum                1975     52e     54:28  11,016    5:26 
   10     12  Guido Groen                Impala                1969     82e   1:03:29   9,451    6:20 

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - M50
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    160  Adriaan Huisman            LSV Invictus          1964      5e     38:17  15,673    3:49 
    2     46  Klaas Jan Hofstra          LSV Invictus          1965      6e     38:20  15,652    3:50 
    3    120  Theo Groenendijk           LSV Invictus          1959      7e     40:27  14,833    4:02 
    4    145  Nanne Jagersma             Joure                 1962     11e     42:37  14,079    4:15 
    5    180  Hugo de Jong               Friesland             1952     12e     43:38  13,751    4:21 
    6    182  Wim Verkleij               SC Reeuwijk           1962     16e     44:48  13,393    4:28 
    7    194  Frits Feddema              Friesland             1960     19e     46:10  12,996    4:37 
    8    192  Michael Panter             Oosterwolde Fr        1965     27e     48:48  12,295    4:52 
    9    144  Otto de Boer               Friesland             1955     28e     48:55  12,266    4:53 
   10    206  Jetse Bakker               Assen                 1965     31e     49:04  12,228    4:54 
   11    205  Nico Hooisma               Friesland             1963     32e     49:06  12,220    4:54 
   12    197  Henk de Jager              Appelscha             1952     33e     49:14  12,187    4:55 
   13     99  Anne Rooks                 LSV Invictus          1960     36e     50:18  11,928    5:01 
   14    125  Hemke Rozema               Sneek                 1966     37e     51:03  11,753    5:06 
   15    189  Loek Smid                  Hindeloopen           1961     38e     51:13  11,715    5:07 
   16     17  Jan Palma                  Oentsjerk             1965     39e     51:18  11,696    5:07 
   17    142  John Grotenboer            LSV Invictus          1961     40e     51:40  11,613    5:10 
   18     81  Bernard Wilkens            Ureterp               1961     42e     52:22  11,458    5:14 
   19     15  Cees Onderwater            Dordrecht             1958     44e     52:45  11,374    5:16 
   20    147  Cees Werkhoven             Impala                1953     45e     53:28  11,222    5:20 
   21     67  Taeke van der Wal          LSV Invictus          1953     47e     53:35  11,198    5:21 
   22    117  Henny Berends              Spurt '88             1965     48e     53:44  11,166    5:22 
   23    165  Domien Mulder              Friesland             1960     49e     53:45  11,163    5:22 
   24     87  Arjen Tjalsma              Appelscha             1953     50e     54:00  11,111    5:24 
   25    161  Karst Anema                Friesland             1946     53e     54:28  11,016    5:26 
   26    110  Jan Fransen                Hasselt               1943     57e     55:23  10,834    5:32 
   27     50  Djurre Joh van der Schaaf  Friesland             1951     60e     56:22  10,645    5:38 
   28     18  Jaap Wieling               Fochteloo             1964     61e     57:45  10,390    5:46 
   29    146  Harry Prins                Beilen                1959     62e     58:14  10,303    5:49 
   30    203  Lubbert Kloosterman        De Westereen          1949     64e     59:23  10,104    5:56 
   31    130  Rients Terpstra            Hallum                1953     65e     59:38  10,061    5:57 
   32    204  Hans van Welsem            Oosterwolde Fr        1953     67e     59:48  10,033    5:58 
   33     41  Auke Ykema                 Friesland             1964     68e     59:57  10,008    5:59 
   34    200  Marten Kingsma             Friesland             1960     69e     59:58  10,006    5:59 
   35     22  Evert Dijkstra             Appelscha             1958     75e   1:01:34   9,746    6:09 
   36     20  Jan Panhuis                Friesland             1946     77e   1:01:59   9,680    6:11 
   37    181  Harmen de Boer             AV Heerenveen         1950     79e   1:02:50   9,549    6:17 
   38     19  Jelte Nijholt              Oosterwolde Fr        1944     81e   1:03:20   9,474    6:20 
   39     14  Anton Peters               Terborg               1962     83e   1:03:44   9,414    6:22 
   40     23  Alex van Zurk              Friesland             1962     86e   1:05:43   9,130    6:34 
   41     16  Hugo van der Zwan          Oudehorne             1951     89e   1:13:21   8,180    7:20 
   42    170  Joop Boonstra              Friesland             1944     92e   1:15:17   7,970    7:31 

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - VSEN
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    154  Hilda Wijnja               Tjerkgaast            1989     18e     45:40  13,139    4:34 
    2     13  Gerieke Buist              Loopgroep RaitdaipRu  1993     54e     54:53  10,932    5:29 
    3     37  Tessa van Dijk             Harlingen             1985     58e     55:47  10,756    5:34 
    4     33  Moniek van Zurk            Leeuwarden            1995     85e   1:05:42   9,132    6:34 
    5     82  Leonie Nienhuis            Oosterwolde Fr        1995     87e   1:06:29   9,025    6:38 
    6     51  Alexandra Comsa            Appelscha             1986     93e   1:19:21   7,561    7:56

RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - V35
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    122  Ineke Ligthart             LSV Invictus          1978     26e     48:42  12,320    4:52
    2     86  Janneke Nienhuis -Koetje   LSV Invictus          1965     30e     49:03  12,232    4:54
    3    187  Gerlofke Blankwater        Dwingeloo             1962     34e     49:32  12,113    4:57
    4     89  Saakje Regnerus            Friesland             1966     41e     51:55  11,557    5:11
    5    109  Rika Weiland               LSV Invictus          1963     43e     52:22  11,458    5:14
    6     42  Nelleke van Veen           LSV Invictus          1955     55e     54:54  10,929    5:29
    7    126  Rika Hoekstra              LSV Invictus          1955     56e     54:55  10,926    5:29
    8    195  Anja Schadenberg           Oosterwolde Fr        1965     59e     56:21  10,648    5:38
    9     61  Astrid van der Veen        LSV Invictus          1969     63e     58:52  10,193    5:53
   10    151  Helen Nel                  Appelscha             1963     66e     59:47  10,036    5:58
   11    201  Renske Bult                Norg                      1965     70e   1:00:09   9,975    6:00
   12    202  Cor Bult                   LSV Invictus          1962     71e   1:00:10   9,972    6:01
   13    150  Willemien Runia            Friesland             1951     72e   1:00:24   9,934    6:02
   14    157  Annemieke Huiskamp         Nijehaske             1978     73e   1:00:24   9,934    6:02
   15     56  Wytske van der Kooi        Burgum                1972     74e   1:01:25   9,769    6:08
   16     63  Minke Oord                 Friesland             1956     76e   1:01:56   9,688    6:11
   17    179  Karen Jansen               Groningen Atletiek    1977     78e   1:02:33   9,592    6:15
   18     98  Marjolein Kraak            Appelscha             1970     80e   1:02:54   9,539    6:17
   19    127  Leonie Terpstra            Hallum                1976     84e   1:05:02   9,226    6:30
   20    123  Lida van Sloten            Loopgroep Leeuwarden  1965     88e   1:13:20   8,182    7:20
   21     70  Stoker-Annema Grietje      Wirdum Fr             1965     90e   1:13:44   8,137    7:22
   22    116  Sjoukje Sinnema            Loopgroep Leeuwarden  1961     91e   1:13:45   8,136    7:22

Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media