• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                          UITSLAGENLIJST - 21 KM
07-09-2016 09:08                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    390  Benjamin Kok               Impala                1970      1e M40     1:25:32  14,731    4:04
    2    332  Bart Van Der Veen          Friesland             1981      1e Msen    1:27:13  14,447    4:09
    3    331  Sieds Wiersma              Impala                1962      1e M50     1:27:13  14,447    4:09
    4    391  Ignas Dümmer               AAC '61               1966      2e M50     1:29:17  14,112    4:15
    5    325  Stev van der Wal           Impala                1970      2e M40     1:33:28  13,481    4:27
    6    320  Peter Liemburg             Drachten              1972      3e M40     1:33:29  13,478    4:27
    7    392  Minke Spoelstra            Impala                1972      1e V35     1:34:17  13,364    4:29
    8    357  Pieter-Jan Kooi            Loppersum             1967      4e M40     1:36:34  13,048    4:35
    9    396  Jelle Miedema              Willemsoord           1963      3e M50     1:37:37  12,908    4:38
   10    389  Keimpe Reitsma             Pieterzijl            1966      4e M50     1:37:45  12,890    4:39
   11    322  Richard Heeres             Ried                  1975      5e M40     1:38:14  12,827    4:40
   12    304  Jan Stolker                avVN                  1951      5e M50     1:39:20  12,685    4:43
   13    400  Rienk de Vries             Friesland             1957      6e M50     1:39:36  12,651    4:44
   14    355  Paul Kromkamp              LSV Invictus          1990      2e Msen    1:39:43  12,636    4:44
   15    338  Willem Biemolt             Friesland             1966      7e M50     1:40:18  12,562    4:46
   16    365  Meine Hoitsma              Friesland             1956      8e M50     1:41:00  12,475    4:48
   17    307  Albert Zijlstra            Elsloo Fr             1951      9e M50     1:41:26  12,422    4:49
   18    373  Age Dijkstra               Spartacus             1965     10e M50     1:42:58  12,237    4:54
   19    377  Joeri Hendriks             Spartacus             1973      6e M40     1:43:27  12,180    4:55
   20    359  Renda van der Klooster     Rotterdam             1974      2e V35     1:43:54  12,127    4:56
   21    380  Chris Draijer              Impala                1955     11e M50     1:43:55  12,125    4:56
   22    352  Anne Stobbe                NOP                   1951     12e M50     1:43:57  12,121    4:57
   23    393  Folkert Tienkamp           AAC '61               1962     13e M50     1:44:31  12,055    4:58
   24    345  Erik van Zessen            Heerenveen            1969      7e M40     1:45:50  11,906    5:02
   25    328  Jolien Bandstra            Balk                  1989      1e Vsen    1:46:12  11,864    5:03
   26    327  Timo Schraa                Lionitas              1990      3e Msen    1:46:13  11,863    5:03
   27    319  Sander Sierdsma            Luttelgeest           1983      4e Msen    1:47:00  11,776    5:05
   28    395  Piet de Jong               Oosterwolde Fr        1959     14e M50     1:49:13  11,537    5:12
   29    329  Harrie Wetterhahn          Lionitas              1967      8e M40     1:49:28  11,510    5:12
   30    312  Ilaysa Wolthuizen          Hijum                 1989      2e Vsen    1:51:11  11,333    5:17
   31    311  Albert Algera              Hallum                1961     15e M50     1:51:12  11,331    5:17
   32    370  Jeroen Moser               Groningen Atletiek    1964     16e M50     1:51:31  11,299    5:18
   33    397  Wiebe de Vries             LSV Invictus          1960     17e M50     1:51:32  11,297    5:18
   34    388  Duco Zijlstra              Friesland             1957     18e M50     1:52:35  11,192    5:21
   35    339  Adrie Hartholt             LSV Invictus          1964      3e V35     1:53:18  11,121    5:23
   36    368  Hans Nagtegaal             Friesland             1956     19e M50     1:54:02  11,049    5:25
   37    340  Inge van Schaick           Lionitas              1961      4e V35     1:54:47  10,977    5:27
   38    343  André Jellema              Lionitas              1969      9e M40     1:54:48  10,976    5:28
   39    335  Ruurd Veenstra             Friesland             1949     20e M50     1:55:11  10,939    5:29
   40    330  Lieuwe Dijkstra            LSV Invictus          1951     21e M50     1:55:17  10,930    5:29
   41    371  Johan Beintema             Friesland             1959     22e M50     1:55:58  10,865    5:31
   42    356  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     23e M50     1:56:36  10,806    5:33
   43    399  Jels Kramer                Appelscha             1974     10e M40     1:56:42  10,797    5:33
   44    317  Emiel van der Graaf        Groningen Atletiek    1960     24e M50     1:57:54  10,687    5:36
   45    372  Jack van Rozen             LSV Invictus          1955     25e M50     1:58:30  10,633    5:38
   46    350  Marc van der Valk          AAC '61               1956     26e M50     1:59:32  10,541    5:41
   47    369  Henk Hiemstra              Spartacus             1960     27e M50     1:59:53  10,510    5:42
   48    302  Ids Bouma                  LSV Invictus          1966     28e M50     2:01:55  10,335    5:48
   49    375  Jeffery Robben             Friesland             1963     29e M50     2:02:42  10,269    5:50
   50    374  Wieger van Keulen          Friesland             1959     30e M50     2:02:43  10,268    5:50
   51    367  Tiny Wouda                 Friesland             1962      5e V35     2:05:20  10,053    5:58
   52    336  Reinder Tel                Friesland             1959     31e M50     2:05:21  10,052    5:58
   53    386  Marieke Colstee            Groningen             1984      3e Vsen    2:05:46  10,019    5:59
   54    384  Frank Colstee              Stedum                1958     32e M50     2:05:47  10,017    5:59
   55    326  Kees van der Graaf         LSV Invictus          1956     33e M50     2:07:05   9,915    6:03
   56    316  Ulbe van der Wal           Friesland             1958     34e M50     2:08:33   9,802    6:07
   57    378  Ooldrik Modderman          Groningen Atletiek    1950     35e M50     2:09:52   9,702    6:11
   58    387  Yde Haarsma                Friesland             1947     36e M50     2:12:54   9,481    6:19
   59    394  Peter Brugmans             Heerlen               1958     37e M50     2:18:07   9,123    6:34
   60    323  Liesbeth Koehorst          Hoogeveen             1968      6e V35     2:21:55   8,878    6:45
   61    324  Richard Koehorst           Hoogeveen             1966     38e M50     2:21:56   8,877    6:45
   62    318  Femme de Bruin             Friesland             1953     39e M50     2:26:48   8,583    6:59
   63    349  Tim van de Vegt            De Wilp Gn            1984      5e Msen    2:26:49   8,582    6:59
   64    321  Ab de Greeff               Appelscha             1955     40e M50     2:33:00   8,235    7:17
   65    308  Peter Strikwerda           Groningen             1965     41e M50     2:53:03   7,281    8:14

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - MSEN
07-09-2016 09:12                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    332  Bart Van Der Veen          Friesland             1981      2e   1:27:13  14,447    4:09
    2    355  Paul Kromkamp              LSV Invictus          1990     14e   1:39:43  12,636    4:44
    3    327  Timo Schraa                Lionitas              1990     26e   1:46:13  11,863    5:03
    4    319  Sander Sierdsma            Luttelgeest           1983     27e   1:47:00  11,776    5:05
    5    349  Tim van de Vegt            De Wilp Gn            1984     63e   2:26:49   8,582    6:59

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - M40
07-09-2016 09:13                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    390  Benjamin Kok               Impala                1970      1e   1:25:32  14,731    4:04
    2    325  Stev van der Wal           Impala                1970      5e   1:33:28  13,481    4:27
    3    320  Peter Liemburg             Drachten              1972      6e   1:33:29  13,478    4:27
    4    357  Pieter-Jan Kooi            Loppersum             1967      8e   1:36:34  13,048    4:35
    5    322  Richard Heeres             Ried                  1975     11e   1:38:14  12,827    4:40
    6    377  Joeri Hendriks             Spartacus             1973     19e   1:43:27  12,180    4:55
    7    345  Erik van Zessen            Heerenveen            1969     24e   1:45:50  11,906    5:02
    8    329  Harrie Wetterhahn          Lionitas              1967     29e   1:49:28  11,510    5:12
    9    343  André Jellema              Lionitas              1969     38e   1:54:48  10,976    5:28
   10    399  Jels Kramer                Appelscha             1974     43e   1:56:42  10,797    5:33

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - M50
07-09-2016 09:13                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    331  Sieds Wiersma              Impala                1962      3e   1:27:13  14,447    4:09
    2    391  Ignas Dümmer               AAC '61               1966      4e   1:29:17  14,112    4:15
    3    396  Jelle Miedema              Willemsoord           1963      9e   1:37:37  12,908    4:38
    4    389  Keimpe Reitsma             Pieterzijl            1966     10e   1:37:45  12,890    4:39
    5    304  Jan Stolker                avVN                  1951     12e   1:39:20  12,685    4:43
    6    400  Rienk de Vries             Friesland             1957     13e   1:39:36  12,651    4:44
    7    338  Willem Biemolt             Friesland             1966     15e   1:40:18  12,562    4:46
    8    365  Meine Hoitsma              Friesland             1956     16e   1:41:00  12,475    4:48
    9    307  Albert Zijlstra            Elsloo Fr             1951     17e   1:41:26  12,422    4:49
   10    373  Age Dijkstra               Spartacus             1965     18e   1:42:58  12,237    4:54
   11    380  Chris Draijer              Impala                1955     21e   1:43:55  12,125    4:56
   12    352  Anne Stobbe                NOP                   1951     22e   1:43:57  12,121    4:57
   13    393  Folkert Tienkamp           AAC '61               1962     23e   1:44:31  12,055    4:58
   14    395  Piet de Jong               Oosterwolde Fr        1959     28e   1:49:13  11,537    5:12
   15    311  Albert Algera              Hallum                1961     31e   1:51:12  11,331    5:17
   16    370  Jeroen Moser               Groningen Atletiek    1964     32e   1:51:31  11,299    5:18
   17    397  Wiebe de Vries             LSV Invictus          1960     33e   1:51:32  11,297    5:18
   18    388  Duco Zijlstra              Friesland             1957     34e   1:52:35  11,192    5:21
   19    368  Hans Nagtegaal             Friesland             1956     36e   1:54:02  11,049    5:25
   20    335  Ruurd Veenstra             Friesland             1949     39e   1:55:11  10,939    5:29
   21    330  Lieuwe Dijkstra            LSV Invictus          1951     40e   1:55:17  10,930    5:29
   22    371  Johan Beintema             Friesland             1959     41e   1:55:58  10,865    5:31
   23    356  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     42e   1:56:36  10,806    5:33
   24    317  Emiel van der Graaf        Groningen Atletiek    1960     44e   1:57:54  10,687    5:36
   25    372  Jack van Rozen             LSV Invictus          1955     45e   1:58:30  10,633    5:38
   26    350  Marc van der Valk          AAC '61               1956     46e   1:59:32  10,541    5:41
   27    369  Henk Hiemstra              Spartacus             1960     47e   1:59:53  10,510    5:42
   28    302  Ids Bouma                  LSV Invictus          1966     48e   2:01:55  10,335    5:48
   29    375  Jeffery Robben             Friesland             1963     49e   2:02:42  10,269    5:50
   30    374  Wieger van Keulen          Friesland             1959     50e   2:02:43  10,268    5:50
   31    336  Reinder Tel                Friesland             1959     52e   2:05:21  10,052    5:58
   32    384  Frank Colstee              Stedum                1958     54e   2:05:47  10,017    5:59
   33    326  Kees van der Graaf         LSV Invictus          1956     55e   2:07:05   9,915    6:03
   34    316  Ulbe van der Wal           Friesland             1958     56e   2:08:33   9,802    6:07
   35    378  Ooldrik Modderman          Groningen Atletiek    1950     57e   2:09:52   9,702    6:11
   36    387  Yde Haarsma                Friesland             1947     58e   2:12:54   9,481    6:19
   37    394  Peter Brugmans             Heerlen               1958     59e   2:18:07   9,123    6:34
   38    324  Richard Koehorst           Hoogeveen             1966     61e   2:21:56   8,877    6:45
   39    318  Femme de Bruin             Friesland             1953     62e   2:26:48   8,583    6:59
   40    321  Ab de Greeff               Appelscha             1955     64e   2:33:00   8,235    7:17
   41    308  Peter Strikwerda           Groningen             1965     65e   2:53:03   7,281    8:14

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - VSEN
07-09-2016 09:13                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    328  Jolien Bandstra            Balk                  1989     25e   1:46:12  11,864    5:03
    2    312  Ilaysa Wolthuizen          Hijum                 1989     30e   1:51:11  11,333    5:17
    3    386  Marieke Colstee            Groningen             1984     53e   2:05:46  10,019    5:59

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - V35
07-09-2016 09:14                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    392  Minke Spoelstra            Impala                1972      7e   1:34:17  13,364    4:29
    2    359  Renda van der Klooster     Rotterdam             1974     20e   1:43:54  12,127    4:56
    3    339  Adrie Hartholt             LSV Invictus          1964     35e   1:53:18  11,121    5:23
    4    340  Inge van Schaick           Lionitas              1961     37e   1:54:47  10,977    5:27
    5    367  Tiny Wouda                 Friesland             1962     51e   2:05:20  10,053    5:58
    6    323  Liesbeth Koehorst          Hoogeveen             1968     60e   2:21:55   8,878    6:45

Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media