• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

Plaats Afstand   Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid   Tempo  
Oliebollenloop Gorredijk zaterdag 31-12-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:34:37 17,33 km/u 03:27 min/km
27 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:37:18 16,09 km/u 03:43 min/km
33 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:37:52 15,85 km/u 03:47 min/km
56 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:39:34 15,16 km/u 03:57 min/km
79 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:41:33 14,44 km/u 04:09 min/km
82 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:41:38 14,41 km/u 04:09 min/km
118 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:43:05 13,93 km/u 04:18 min/km
11 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:43:19 13,85 km/u 04:19 min/km
172 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:46:39 12,86 km/u 04:39 min/km
34 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus Dames 00:47:14 12,70 km/u 04:43 min/km
225 10 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus Heren 00:47:56 12,52 km/u 04:47 min/km
43 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:48:52 12,28 km/u 04:53 min/km
237 10 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus Heren 00:49:53 12,03 km/u 04:59 min/km
243 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:50:08 11,97 km/u 05:00 min/km
58 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus Dames 00:50:53 11,79 km/u 05:05 min/km
275 10 km Cor Bult 1962 LSV Invictus Heren 00:51:20 11,69 km/u 05:08 min/km
71 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 00:52:42 11,39 km/u 05:16 min/km
302 10 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:52:51 11,35 km/u 05:17 min/km
324 10 km Dirk Bloemers 1950 LSV Invictus Heren 00:54:36 10,99 km/u 05:27 min/km
95 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:54:54 10,93 km/u 05:29 min/km
79 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 00:55:57 10,72 km/u 05:35 min/km
139 10 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 00:57:44 10,39 km/u 05:46 min/km
376 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 00:58:04 10,33 km/u 05:48 min/km
165 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Dames 00:59:50 10,03 km/u 05:59 min/km
183 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:00:47 9,87 km/u 06:04 min/km
5 6,4 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:23:34 16,29 km/u 03:40 min/km
7 6,4 km Rowan Veenhuizen 1998 Groningen Heren 00:23:46 16,16 km/u 03:42 min/km
8 6,4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:23:59 16,01 km/u 03:44 min/km
15 6,4 km Jappie Doller 1965 SV Friesland Heren 00:24:57 15,39 km/u 03:53 min/km
23 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:25:44 14,92 km/u 04:01 min/km
1 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:25:47 14,89 km/u 04:01 min/km
69 6,4 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dames 00:36:44 10,45 km/u 05:44 min/km
101 6,4 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 00:38:10 10,06 km/u 05:57 min/km
228 6,4 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Dames 00:40:45 9,42 km/u 06:22 min/km
286 6,4 km Mattie de Boer 1955 Joure Dames 00:45:43 8,40 km/u 07:08 min/km
                       
Oudejaarsloop Marrum zaterdag 24-12-2016
4 5,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:23:10 14,24 km/u 04:12 min/km
                       
Sint Thomas Trail Run Nieuwehorne zaterdag 24-12-2016
61 9 km Gerda Smit 1977 LSV Invictus Dames 01:01:46 8,74 km/u 06:51 min/km
                       
RunForestRun Besthemerberg Ommen zaterdag 17-12-2016
10 42 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:03:43 8,30 km/u 07:13 min/km
16 20 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:41:23 7,44 km/u 08:04 min/km
                       
Boscross Marathon Diever zaterdag 10-12-2016
39 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:56:46 8,53 km/u 07:01 min/km
33 21,1 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Recreant 01:53:01 11,20 km/u 05:21 min/km
34 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 01:53:01 11,20 km/u 05:21 min/km
47 21,1 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 02:00:49 10,48 km/u 05:43 min/km
20 10,5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:54:04 11,65 km/u 05:08 min/km
21 10,5 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus Recreant 00:54:34 11,55 km/u 05:11 min/km
22 10,5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:54:57 11,46 km/u 05:14 min/km
23 10,5 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:54:57 11,46 km/u 05:14 min/km
24 10,5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:54:57 11,46 km/u 05:14 min/km
28 10,5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Recreant 00:56:07 11,23 km/u 05:20 min/km
73 10,5 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Recreant 01:06:22 9,49 km/u 06:19 min/km
108 10,5 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Recreant 01:15:07 8,39 km/u 07:09 min/km
                       
Montferland Run 's-Heerenberg zondag 04-12-2016
7 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:53:37 16,79 km/u 03:34 min/km
16 15 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:58:12 15,46 km/u 03:52 min/km
                       
Mildamcross Mildam zaterdag 03-12-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:37:07 16,17 km/u 03:42 min/km
3 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:45:14 13,26 km/u 04:31 min/km
17 10 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 00:52:46 11,37 km/u 05:16 min/km
9 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:21 14,74 km/u 04:04 min/km
                       
Nienoordcross Leek zaterdag 03-12-2016
6 4,5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:16:37 16,25 km/u 03:41 min/km
3 4,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:18:03 14,96 km/u 04:00 min/km
8 4,5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 00:22:01 12,26 km/u 04:53 min/km
12 4,5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dames 00:24:52 10,86 km/u 05:31 min/km
                       
Bruggen Ultra Kampen zaterdag 26-11-2016
13 65 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 06:08:35 10,58 km/u 05:40 min/km
                       
Herfstcross Norg zaterdag 26-11-2016
4 9 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:23 14,44 km/u 04:09 min/km
5 9 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:37:38 14,35 km/u 04:10 min/km
15 9 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 00:40:18 13,40 km/u 04:28 min/km
31 9 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:44:34 12,12 km/u 04:57 min/km
2 9 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:45:52 11,77 km/u 05:05 min/km
15 9 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H60 01:03:18 8,53 km/u 07:02 min/km
2 2 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M13-15 00:08:25 14,26 km/u 04:12 min/km
                       
Zevenheuvelenloop Nijmegen zondag 20-11-2016
8 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:53:46 16,74 km/u 03:35 min/km
287 15 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H55 01:13:11 12,30 km/u 04:52 min/km
239 15 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D50 01:25:38 10,51 km/u 05:42 min/km
764 15 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus D40 01:32:33 9,72 km/u 06:10 min/km
693 15 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H50 01:35:39 9,41 km/u 06:22 min/km
                       
Baggelhuizer Canicross Assen zondag 20-11-2016
1 4 km Petra Mulder 1974 Oosterwolde Recreant 00:15:50 15,16 km/u 03:57 min/km
2 4 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:17:29 13,73 km/u 04:22 min/km
                       
Vios Cross Hollandscheveld zaterdag 12-11-2016
1 1 km Ylana Hofstra 2005 LSV Invictus M9-11 00:04:09 14,46 km/u 04:09 min/km
2 3 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M12-14 00:12:36 14,29 km/u 04:12 min/km
6 3 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Heren 00:11:34 15,56 km/u 03:51 min/km
                       
Westerwolde Trail Sellingen zaterdag 12-11-2016
2 32 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dsen 03:20:16 9,59 km/u 06:15 min/km
                       
Berenloop Terschelling zondag 06-11-2016
5 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Hsen rec 03:22:15 12,52 km/u 04:47 min/km
9 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:17:25 16,35 km/u 03:40 min/km
9 21,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 01:22:54 15,27 km/u 03:55 min/km
2 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:26:47 14,59 km/u 04:06 min/km
4 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:27:51 14,41 km/u 04:09 min/km
7 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:28:41 14,28 km/u 04:12 min/km
31 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 rec 01:34:53 13,34 km/u 04:29 min/km
30 21,1 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 01:35:26 13,27 km/u 04:31 min/km
39 21,1 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus H40 rec 01:36:08 13,17 km/u 04:33 min/km
40 21,1 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus H40 rec 01:36:08 13,17 km/u 04:33 min/km
3 21,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:37:27 12,99 km/u 04:37 min/km
35 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 rec 01:38:13 12,89 km/u 04:39 min/km
33 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D45 rec 01:45:38 11,98 km/u 05:00 min/km
57 21,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 01:46:11 11,92 km/u 05:01 min/km
170 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Hsen rec 01:47:18 11,80 km/u 05:05 min/km
27 21,1 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dsen rec 01:50:55 11,41 km/u 05:15 min/km
42 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 rec 01:54:00 11,11 km/u 05:24 min/km
49 21,1 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H60 rec 01:55:06 11,00 km/u 05:27 min/km
52 21,1 km Jelle Wijma 1951 LSV Invictus H60 rec 01:55:45 10,94 km/u 05:29 min/km
306 21,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus H50 rec 01:57:00 10,82 km/u 05:32 min/km
20 21,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 rec 01:58:24 10,69 km/u 05:36 min/km
26 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 rec 01:59:26 10,60 km/u 05:39 min/km
192 21,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D45 rec 02:01:53 10,39 km/u 05:46 min/km
231 21,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 rec 02:04:43 10,15 km/u 05:54 min/km
120 21,1 km Kees van der Graaf 1956 LSV Invictus H60 rec 02:06:30 10,01 km/u 05:59 min/km
309 21,1 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D45 rec 02:10:34 9,70 km/u 06:11 min/km
157 21,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H60 rec 02:13:09 9,51 km/u 06:18 min/km
334 21,1 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus D45 rec 02:13:35 9,48 km/u 06:19 min/km
274 21,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35 rec 02:13:59 9,45 km/u 06:21 min/km
402 21,1 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D45 rec 02:19:23 9,08 km/u 06:36 min/km
407 21,1 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D45 rec 02:19:53 9,05 km/u 06:37 min/km
566 21,1 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 rec 02:21:35 8,94 km/u 06:42 min/km
216 21,1 km Jaap Nijholt 1954 LSV Invictus H50 rec 02:27:52 8,56 km/u 07:00 min/km
385 21,1 km Gerda Smit 1977 LSV Invictus D35 rec 02:30:13 8,43 km/u 07:07 min/km
                       
Plantsoenloop Groningen zaterdag 05-11-2016
10 4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:14:23 16,69 km/u 03:35 min/km
                       
Kleintje Berenloop Terschelling zaterdag 05-11-2016
44 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35 00:59:54 10,02 km/u 05:59 min/km
2 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:23 15,48 km/u 03:52 min/km
22 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo DSen 00:27:59 10,72 km/u 05:35 min/km
14 5 km Gerda Olijve 1967 LSV Invictus D45 00:30:12 9,93 km/u 06:02 min/km
                       
Indian Summer Trail Rolde zaterdag 29-10-2016
1 60 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 07:55:39 7,57 km/u 07:55 min/km
                       
Avd Cross Dwingeloo zaterdag 29-10-2016
2 8,8 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:38:05 13,86 km/u 04:19 min/km
6 1,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:06:36 13,64 km/u 04:24 min/km
                       
Dwingelderveld-loop Dwingeloo zaterdag 29-10-2016
42 15 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 01:29:54 10,01 km/u 05:59 min/km
86 15 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Heren 01:36:12 9,36 km/u 06:24 min/km
1 7,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:29:35 15,21 km/u 03:56 min/km
4 7,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:31:08 14,45 km/u 04:09 min/km
                       
Zwarte Dennen Cross Staphorst zaterdag 22-10-2016
2 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:39:55 15,03 km/u 03:59 min/km
6 1,8 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:07:11 15,03 km/u 03:59 min/km
                       
Boszichtrun Beilen zaterdag 22-10-2016
2 16,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:05:42 14,70 km/u 04:04 min/km
12 16,1 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus Heren 01:13:30 13,14 km/u 04:33 min/km
14 16,1 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Heren 01:13:48 13,09 km/u 04:35 min/km
16 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:14:00 13,05 km/u 04:35 min/km
7 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:29:45 10,76 km/u 05:34 min/km
52 16,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:40:04 9,65 km/u 06:12 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:39:20 15,25 km/u 03:56 min/km
19 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:48:06 12,47 km/u 04:48 min/km
34 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:14:54 8,01 km/u 07:29 min/km
9 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:21:11 14,16 km/u 04:14 min/km
31 5 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Heren 00:31:06 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Kompanijeloop Jubbega zaterdag 15-10-2016
1 10 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus Heren 00:42:04 14,26 km/u 04:12 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:45:23 13,22 km/u 04:32 min/km
3 10 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus Heren 00:45:32 13,18 km/u 04:33 min/km
                       
Gaasterland Trail Harich zaterdag 15-10-2016
26 37 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 03:30:32 10,54 km/u 05:41 min/km
34 20,5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:28:35 8,28 km/u 07:14 min/km
58 9,5 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:06:37 8,56 km/u 07:00 min/km
                       
Run Bike Run Harderwijk zaterdag 15-10-2016
1 17 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 00:56:39 18,01 km/u 03:19 min/km
                       
Teutoburger Waldlauf Lengerich zaterdag 15-10-2016
2 12,2 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus D55 01:04:10 11,41 km/u 05:15 min/km
28 12,2 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 01:17:25 9,46 km/u 06:20 min/km
                       
Zuidlaardermarktloop zaterdag 15-10-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:13 17,04 km/u 03:31 min/km
13 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:41:01 14,63 km/u 04:06 min/km
7 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:41:04 14,61 km/u 04:06 min/km
13 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:48 16,85 km/u 03:33 min/km
7 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:21 15,50 km/u 03:52 min/km
                       
4 mijl Groningen zondag 09-10-2016
9 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:21:49 17,60 km/u 03:24 min/km
52 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:22:09 17,34 km/u 03:27 min/km
24 6,4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Hjun 00:23:28 16,36 km/u 03:40 min/km
8 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Djun 00:25:33 15,03 km/u 03:59 min/km
19 6,4 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H45 00:30:02 12,79 km/u 04:41 min/km
145 6,4 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 00:31:06 12,35 km/u 04:51 min/km
22 6,4 km Michelle Roebersen 1999 LSV Invictus Djun 00:33:56 11,32 km/u 05:18 min/km
7 6,4 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:34:25 11,16 km/u 05:22 min/km
211 6,4 km Jente Wieling 2002 LSV Invictus D13-18 00:35:57 10,68 km/u 05:37 min/km
289 6,4 km Susan Salomons 2001 LSV Invictus D13-18 00:37:26 10,26 km/u 05:50 min/km
927 6,4 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus DSen 00:38:14 10,04 km/u 05:58 min/km
57 6,4 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus D55 00:38:15 10,04 km/u 05:58 min/km
510 6,4 km Olga Graafstra 1972 LSV Invictus D35 00:40:10 9,56 km/u 06:16 min/km
419 6,4 km Sanne Graafstra 1998 LSV Invictus D13-18 00:40:19 9,52 km/u 06:17 min/km
818 6,4 km Daan Graafstra 2004 LSV Invictus H-12 00:45:01 8,53 km/u 07:02 min/km
                       
Bucharest Marathon zaterdag 08-10-2016
2 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:20:08 9,73 km/u 06:09 min/km
3 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:58:50 8,47 km/u 07:04 min/km
                       
Bikkelloop Zuidwolde zondag 02-10-2016
6 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:39:44 15,10 km/u 03:58 min/km
7 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:06 14,96 km/u 04:00 min/km
16 10 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus HSen 00:40:24 14,85 km/u 04:02 min/km
13 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:35 17,06 km/u 03:31 min/km
19 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:23 16,32 km/u 03:40 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:15 15,58 km/u 03:51 min/km
24 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo DSen 00:27:08 11,06 km/u 05:25 min/km
                       
Evink Run Drachten zondag 02-10-2016
24 5 km Jan Pultrum 1958 LSV Invictus Hrec 00:25:31 11,76 km/u 05:06 min/km
                       
Herstloop Veenhuizen zaterdag 01-10-2016
3 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:47:46 12,56 km/u 04:46 min/km
4 5 km Evert Brans 2004 LSV Invictus Heren 00:27:55 10,75 km/u 05:35 min/km
                       
Clubkampioenschappen Groningen zaterdag 01-10-2016
1 1,5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus JJA 00:04:48 18,72 km/u 03:12 min/km
                       
Rondje Lindewijk Wolvega zaterdag 01-10-2016
5 8 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 00:32:47 14,64 km/u 04:05 min/km
2 8 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:35:54 13,37 km/u 04:29 min/km
12 8 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus Heren 00:35:51 13,39 km/u 04:28 min/km
3 8 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 00:38:54 12,34 km/u 04:51 min/km
                       
Texel Halve Marathon zondag 25-09-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 00:34:39 17,32 km/u 03:27 min/km
                       
Joustermerke Loop zondag 25-09-2016
2 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:37:20 16,07 km/u 03:44 min/km
                       
Centrale As Loop Dokkum zaterdag 24-09-2016
2 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D45 02:00:42 10,49 km/u 05:43 min/km
1 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 02:03:19 10,27 km/u 05:50 min/km
5 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 02:06:31 10,01 km/u 05:59 min/km
                       
Dam tot Dam loop Amsterdam zondag 18-09-2016
14 16,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 00:58:42 16,46 km/u 03:38 min/km
                       
Klenckeloop Oosterhesselen zaterdag 17-09-2016
3 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:22 16,33 km/u 03:40 min/km
                       
10x10 estafette Run Winschoten zaterdag 10-09-2016
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H60 00:38:55 15,42 km/u 03:53 min/km
2 10 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus H50 00:39:05 15,35 km/u 03:54 min/km
3 10 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:39:14 15,29 km/u 03:55 min/km
4 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus H60 00:39:49 15,07 km/u 03:58 min/km
5 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus D50 00:41:50 14,34 km/u 04:11 min/km
6 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H60 00:43:42 13,73 km/u 04:22 min/km
7 10 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus H50 00:46:02 13,03 km/u 04:36 min/km
8 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:46:24 12,93 km/u 04:38 min/km
9 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus H50 00:47:17 12,69 km/u 04:43 min/km
10 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus M16 00:48:10 12,46 km/u 04:49 min/km
11 10 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus H50 00:48:50 12,29 km/u 04:53 min/km
12 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe HSen 00:49:13 12,19 km/u 04:55 min/km
13 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:50:04 11,98 km/u 05:00 min/km
14 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:52:48 11,36 km/u 05:16 min/km
15 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus H60 00:54:12 11,07 km/u 05:25 min/km
16 10 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H50 00:54:34 11,00 km/u 05:27 min/km
17 10 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus H50 00:58:29 10,26 km/u 05:50 min/km
18 10 km Jan Bult 1945 LSV Invictus H50 00:59:11 10,14 km/u 05:55 min/km
19 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus M16 00:59:14 10,13 km/u 05:55 min/km
20 10 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus M16 01:02:38 9,58 km/u 06:15 min/km
                       
Tilburg Ten Miles zondag 04-09-2016
10 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 00:35:30 16,90 km/u 03:33 min/km
                       
Singeloop Hollandscheveld zaterdag 20-08-2016
2 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H40 00:18:46 15,99 km/u 03:45 min/km
1 2,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M1012 00:10:22 14,47 km/u 04:08 min/km
5 1 km Ylana Hofstra 2005 LSV Invictus M1214 00:04:09 14,46 km/u 04:09 min/km
                       
5e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 20-08-2016
5 20,6 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 01:49:49 11,26 km/u 05:19 min/km
1 16,4 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:13:19 13,42 km/u 04:28 min/km
1 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:26:52 11,33 km/u 05:17 min/km
2 16,4 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:28:15 11,15 km/u 05:22 min/km
1 16,4 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:31:32 10,75 km/u 05:34 min/km
2 10,3 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:48:00 12,88 km/u 04:39 min/km
4 10,3 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:49:31 12,48 km/u 04:48 min/km
6 10,3 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50 00:52:23 11,80 km/u 05:05 min/km
3 8,2 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 00:43:45 11,25 km/u 05:20 min/km
1 6 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus M16 00:25:47 13,96 km/u 04:17 min/km
2 4,53 km Marlo Post 2000 LSV Invictus M16 00:17:24 15,62 km/u 03:50 min/km
                       
7e Brinkloop Diever dinsdag 16-08-2016
5 5 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:19:40 15,25 km/u 03:56 min/km
7 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:19:58 15,03 km/u 03:59 min/km
16 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:22:32 13,31 km/u 04:30 min/km
20 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:23:04 13,01 km/u 04:36 min/km
25 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:54 12,55 km/u 04:46 min/km
26 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:24:11 12,41 km/u 04:50 min/km
                       
4e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 13-08-2016
1 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:46:02 11,66 km/u 05:08 min/km
2 20,6 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:52:00 11,04 km/u 05:26 min/km
1 20,6 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 01:53:04 10,93 km/u 05:29 min/km
6 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:53:04 10,93 km/u 05:29 min/km
1 20,6 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 01:53:18 10,91 km/u 05:30 min/km
3 20,6 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:54:13 10,82 km/u 05:32 min/km
6 10,3 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H70 01:04:52 9,53 km/u 06:17 min/km
1 8,2 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 00:42:34 11,56 km/u 05:11 min/km
                       
3e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 06-08-2016
4 20,6 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:49:14 11,32 km/u 05:18 min/km
1 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:55:20 10,72 km/u 05:35 min/km
8 20,6 km Cor Bult 1962 LSV Invictus H50 01:57:12 10,55 km/u 05:41 min/km
5 20,6 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:57:42 10,50 km/u 05:42 min/km
2 16,4 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:22:28 11,93 km/u 05:01 min/km
1 8,2 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:42:07 11,68 km/u 05:08 min/km
1 8,2 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D45 00:47:31 10,35 km/u 05:47 min/km
1 6 km Chantal van Zanden 1992 LSV Invictus DSen 00:37:14 9,67 km/u 06:12 min/km
                       
5e Brinkloop Diever dinsdag 02-08-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:38:06 15,75 km/u 03:48 min/km
9 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:42:06 14,25 km/u 04:12 min/km
15 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:47:47 12,56 km/u 04:46 min/km
8 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:19:57 15,04 km/u 03:59 min/km
22 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:22:24 13,39 km/u 04:28 min/km
30 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:24:08 12,43 km/u 04:49 min/km
33 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:24:44 12,13 km/u 04:56 min/km
                       
Swissalpine Marathon Davos zaterdag 30-07-2016
243 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 06:51:59 6,15 km/u 09:45 min/km
                       
2e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 30-07-2016
1 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:47:14 11,53 km/u 05:12 min/km
2 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:24:21 11,67 km/u 05:08 min/km
1 16,4 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:26:01 11,44 km/u 05:14 min/km
1 16,4 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:30:29 10,87 km/u 05:31 min/km
6 18,3 km Cor Bult 1962 LSV Invictus H50 01:16:38 14,33 km/u 04:11 min/km
1 10,3 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:39:45 15,55 km/u 03:51 min/km
3 10,3 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:49:57 12,37 km/u 04:50 min/km
3 10,3 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:51:50 11,92 km/u 05:01 min/km
6 10,3 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H70 01:07:53 9,10 km/u 06:35 min/km
1 6 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 00:34:46 10,35 km/u 05:47 min/km
                       
4e Brinkloop Diever dinsdag 26-07-2016
23 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:46:49 12,82 km/u 04:40 min/km
8 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:10 14,88 km/u 04:02 min/km
19 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Heren 00:22:27 13,36 km/u 04:29 min/km
                       
1e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 23-07-2016
8 20,6 km Febijan van Veen 1977 LSV Invictus Heren 01:50:58 11,14 km/u 05:23 min/km
8 16,4 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 01:30:14 10,91 km/u 05:30 min/km
                       
Drents Friese Woldmarathon Diever zaterdag 16-07-2016
13 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 03:36:10 11,71 km/u 05:07 min/km
10 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:44:49 13,39 km/u 04:28 min/km
17 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:46:31 12,90 km/u 04:39 min/km
21 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:47:39 12,59 km/u 04:45 min/km
23 10 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Heren 00:48:11 12,45 km/u 04:49 min/km
26 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:48:31 12,37 km/u 04:51 min/km
2 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:49:20 12,16 km/u 04:56 min/km
33 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:50:10 11,96 km/u 05:01 min/km
36 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 00:51:00 11,76 km/u 05:06 min/km
                       
Wiezo Loop Wierden vrijdag 15-07-2016
2 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:12 17,05 km/u 03:31 min/km
9 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:36:06 16,62 km/u 03:36 min/km
13 10 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:41:58 14,30 km/u 04:11 min/km
1 2,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M-16 00:09:24 15,96 km/u 03:45 min/km
                       
Halve marathon Bovensmilde zaterdag 09-07-2016
3 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:44:02 13,63 km/u 04:24 min/km
2 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:44:17 13,55 km/u 04:25 min/km
13 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:45 12,83 km/u 04:40 min/km
1 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:48:46 12,30 km/u 04:52 min/km
10 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:42:23 14,16 km/u 04:14 min/km
1 6,4 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:22:18 17,22 km/u 03:29 min/km
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:22:23 17,16 km/u 03:29 min/km
3 6,4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:25:01 15,35 km/u 03:54 min/km
1 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus M16 00:25:42 14,94 km/u 04:00 min/km
2 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H50 00:25:44 14,92 km/u 04:01 min/km
                       
Bastad marathon Skane Zweden zaterdag 02-07-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:42:51 8,95 km/u 06:42 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:13:53 8,07 km/u 07:26 min/km
                       
NK Junioren Breda vrijdag 01-07-2016
2 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:37 19,49 km/u 03:04 min/km
16 3 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:10:57 16,44 km/u 03:38 min/km
                       
Ronde van De Blesse vrijdag 01-07-2016
16 16,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 01:11:47 13,46 km/u 04:27 min/km
1 16,1 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 01:32:00 10,50 km/u 05:42 min/km
1 10,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:42:18 14,89 km/u 04:01 min/km
1 10,5 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:48:15 13,06 km/u 04:35 min/km
1 10,5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:52:04 12,10 km/u 04:57 min/km
1 10,5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:52:55 11,91 km/u 05:02 min/km
1 10,5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:54:14 11,62 km/u 05:09 min/km
1 10,5 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D50 01:01:28 10,25 km/u 05:51 min/km
                       
North Sea Beachmarathon Denemarken zaterdag 25-06-2016
8 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D40 05:26:48 7,75 km/u 07:44 min/km
12 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D40 06:07:31 6,89 km/u 08:42 min/km
                       
Stadsloop Appingedam zaterdag 25-06-2016
4 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H40 00:34:23 17,45 km/u 03:26 min/km
7 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:34:41 17,30 km/u 03:28 min/km
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:37:32 15,99 km/u 03:45 min/km
                       
Banthumloop Bergentheim vrijdag 24-06-2016
16 5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 00:23:28 12,78 km/u 04:41 min/km
1 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus M14+ 00:05:11 17,36 km/u 03:27 min/km
1 1,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M12-13 00:05:36 16,07 km/u 03:44 min/km
                       
D'run Doetinchem zondag 19-06-2016
6 10 km Kirsten Nienhuis 1991 Oosterwolde Dames 00:45:16 13,25 km/u 04:31 min/km
9 10 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 00:46:45 12,83 km/u 04:40 min/km
0 5 km Merel Nienhuis 1990 LSV Invictus Dames 00:30:00 10,00 km/u 06:00 min/km
0 5 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus Dames 00:30:00 10,00 km/u 06:00 min/km
                       
8 van Drachten zondag 19-06-2016
10 8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:26:53 17,85 km/u 03:21 min/km
2 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:27:13 17,64 km/u 03:24 min/km
13 8 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:28:27 16,87 km/u 03:33 min/km
3 8 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:29:17 16,39 km/u 03:39 min/km
21 8 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:32:26 14,80 km/u 04:03 min/km
6 8 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:34:11 14,04 km/u 04:16 min/km
22 8 km Lourens Lenssen 1998 LSV Invictus HSen 00:37:37 12,76 km/u 04:42 min/km
10 8 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H50 00:38:34 12,45 km/u 04:49 min/km
                       
4 mijl van Zwolle zaterdag 11-06-2016
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:22:25 17,13 km/u 03:30 min/km
                       
Berenkuil Omloop Grolloo zaterdag 11-06-2016
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:56 15,82 km/u 03:47 min/km
17 10 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 00:46:37 12,87 km/u 04:39 min/km
                       
Asserstadsloop Assen zondag 05-06-2016
1 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:16:48 17,86 km/u 03:21 min/km
3 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:00 17,65 km/u 03:24 min/km
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:18:25 16,29 km/u 03:41 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:10 15,65 km/u 03:50 min/km
10 5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 00:28:02 10,70 km/u 05:36 min/km
38 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo DSen 00:28:12 10,64 km/u 05:38 min/km
                       
Slachte Marathon zaterdag 04-06-2016
72 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 03:54:55 10,78 km/u 05:34 min/km
34 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H60 04:34:30 9,22 km/u 06:30 min/km
34 42,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 04:34:30 9,22 km/u 06:30 min/km
52 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:53:09 8,64 km/u 06:56 min/km
87 42,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 04:55:00 8,58 km/u 06:59 min/km
65 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:05:00 8,30 km/u 07:13 min/km
                       
Twenterand Run Vriezenveen vrijdag 03-06-2016
1 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:17:47 16,87 km/u 03:33 min/km
                       
Treppenlauf Hemer (D) zondag 29-05-2016
14 0,6 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Heren 00:02:19 15,54 km/u 03:51 min/km
9 0,6 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:02:36 13,85 km/u 04:20 min/km
13 0,6 km Maarten Otten   Groningen Heren 00:02:49 12,78 km/u 04:41 min/km
13 0,6 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Jjun 00:03:02 11,87 km/u 05:03 min/km
23 0,6 km Marian van den Brink 1985 LSV Invictus Dames 00:03:42 9,73 km/u 06:10 min/km
                       
4 mijl van Sneek zondag 29-05-2016
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:21:58 17,48 km/u 03:25 min/km
                       
IFAM Meeting Oordegem (B) zaterdag 28-05-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Mjun 00:04:36 19,57 km/u 03:04 min/km
                       
Snikkerun Haulerwijk zaterdag 28-05-2016
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:38:45 15,48 km/u 03:52 min/km
1 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:47:53 12,53 km/u 04:47 min/km
9 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 00:56:12 10,68 km/u 05:37 min/km
13 10 km Marida Prins 1996 LSV Invictus Dames 00:57:26 10,45 km/u 05:44 min/km
6 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:18:26 16,27 km/u 03:41 min/km
23 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 00:23:44 12,64 km/u 04:44 min/km
                       
Rock'nRoll Marathon Liverpool zondag 29-05-2016
14 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:34:43 9,22 km/u 06:30 min/km
23 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 05:07:52 8,22 km/u 07:17 min/km
                       
Rock'nRoll Marathon Liverpool zaterdag 28-05-2016
20 5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:29:05 10,32 km/u 05:49 min/km
21 5 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 00:29:05 10,32 km/u 05:49 min/km
                       
Rietplas Loop Emmen zondag 22-05-2016
1 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:16:43 17,95 km/u 03:20 min/km
4 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:22 17,27 km/u 03:28 min/km
8 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:35 16,14 km/u 03:43 min/km
4 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H35 00:19:30 15,38 km/u 03:54 min/km
                       
Loop Leeuwarden zondag 22-05-2016
1 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:23:49 15,10 km/u 03:58 min/km
61 21,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus H50 01:50:14 11,48 km/u 05:13 min/km
37 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:52:42 11,23 km/u 05:20 min/km
79 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50 01:54:39 11,04 km/u 05:26 min/km
3 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D60 01:59:20 10,61 km/u 05:39 min/km
289 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 00:49:34 12,10 km/u 04:57 min/km
                       
Marikenloop Nijmegen zondag 22-05-2016
6 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:16:50 17,82 km/u 03:22 min/km
2 5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Mjun 00:17:52 16,79 km/u 03:34 min/km
7 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Mjun 00:19:37 15,29 km/u 03:55 min/km
                       
Midden Drenthe Loop Zwiggelte zaterdag 21-05-2016
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:39:40 15,13 km/u 03:58 min/km
1 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D40 00:51:16 11,70 km/u 05:07 min/km
9 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H40 00:52:51 11,35 km/u 05:17 min/km
13 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:54:44 10,96 km/u 05:28 min/km
6 10 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D40 00:55:59 10,72 km/u 05:35 min/km
23 21 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H40 01:50:31 11,40 km/u 05:15 min/km
                       
Nacht van Groningen vrijdag 20-05-2016
8 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:17:46 16,89 km/u 03:33 min/km
                       
Kolonieloop Frederiksoord maandag 16-05-2016
  10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus HSen 00:38:54 15,42 km/u 03:53 min/km
  10 km Rink Post 1956 LSV Invictus HSen 00:44:30 13,48 km/u 04:27 min/km
  10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:51:28 11,66 km/u 05:08 min/km
  10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus HSen 00:51:57 11,55 km/u 05:11 min/km
                       
Run van Gieten zaterdag 14-05-2016
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:17:47 16,87 km/u 03:33 min/km
6 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus DSen 00:46:07 13,01 km/u 04:36 min/km
                       
IJsselsteinloop IJsselstein zaterdag 14-05-2016
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:16:44 17,93 km/u 03:20 min/km
                       
Tartlétos Loopgala Wageningen vrijdag 13-05-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:47 18,79 km/u 03:11 min/km
3 1,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:04:55 18,30 km/u 03:16 min/km
3 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:05:15 17,15 km/u 03:29 min/km
                       
Ronde van Oranjewoud zaterdag 07-05-2016
4 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:04:47 14,91 km/u 04:01 min/km
6 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 01:12:01 13,41 km/u 04:28 min/km
1 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:14:03 13,05 km/u 04:35 min/km
8 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:40:36 14,78 km/u 04:03 min/km
                       
Harry Schulting Games Vught donderdag 05-05-2016
3 3 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:09:57 18,10 km/u 03:18 min/km
2 3 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:10:11 17,67 km/u 03:23 min/km
6 3 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:11:17 15,95 km/u 03:45 min/km
13 1 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunD 00:03:50 15,66 km/u 03:49 min/km
                       
Rietvelt Natuurmarathon Lelystad zaterdag 30-04-2016
35 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:43:46 8,92 km/u 06:43 min/km
                       
Trackmeeting Utrecht vrijdag 29-04-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:50 18,61 km/u 03:13 min/km
3 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:05:16 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Koningsloop Beilen woensdag 27-04-2016
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H40 00:37:52 15,85 km/u 03:47 min/km
11 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H40 00:43:47 13,70 km/u 04:22 min/km
10 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:53 12,80 km/u 04:41 min/km
3 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:47:34 12,61 km/u 04:45 min/km
10 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D40 00:53:00 11,32 km/u 05:18 min/km
3 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:40 16,98 km/u 03:32 min/km
2 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:18:08 16,54 km/u 03:37 min/km
7 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:17 16,41 km/u 03:39 min/km
4 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:18:19 16,38 km/u 03:39 min/km
6 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:17 15,56 km/u 03:51 min/km
9 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:19:29 15,40 km/u 03:53 min/km
18 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:23:00 13,04 km/u 04:36 min/km
1 1,35 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M11-13 00:04:48 16,88 km/u 03:33 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 24-04-2016
1 9,26 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:34:39 16,03 km/u 03:44 min/km
4 9,26 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H50 00:47:13 11,77 km/u 05:05 min/km
39 9,26 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D45 01:01:58 8,97 km/u 06:41 min/km
                       
Cascade Run Hoogeveen zondag 17-04-2016
5 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:27:50 17,35 km/u 03:27 min/km
2 8,05 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:27:40 17,46 km/u 03:26 min/km
21 8,05 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:29:22 16,45 km/u 03:38 min/km
28 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:19 15,93 km/u 03:45 min/km
29 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:30:22 15,91 km/u 03:46 min/km
60 8,05 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:11 14,56 km/u 04:07 min/km
127 8,05 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:44:59 10,74 km/u 05:35 min/km
393 8,05 km Mieke de Vries   LSV Invictus DSen 00:44:58 10,74 km/u 05:35 min/km
6 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:03:59 15,10 km/u 03:58 min/km
3 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Bedr.Loop D35 01:13:10 13,20 km/u 04:32 min/km
52 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H45 01:15:40 12,77 km/u 04:41 min/km
121 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:19:59 12,08 km/u 04:58 min/km
44 16,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35 01:33:03 10,38 km/u 05:46 min/km
65 16,1 km Janny Blomsma   LSV Invictus D45 01:37:31 9,91 km/u 06:03 min/km
                       
Marathon Enschede zondag 17-04-2016
4 42,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 03:20:34 12,62 km/u 04:45 min/km
26 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H55 03:31:34 11,97 km/u 05:00 min/km
7 42,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 03:54:31 10,80 km/u 05:33 min/km
27 42,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 04:12:46 10,02 km/u 05:59 min/km
98 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus H35 01:47:59 11,72 km/u 05:07 min/km
                       
Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 16-04-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:50:17 8,72 km/u 06:52 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:19:29 7,93 km/u 07:34 min/km
                       
Bedumer Bosloop zaterdag 16-04-2016
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:12 15,71 km/u 03:49 min/km
                       
Avondwedstrijd Hoogeveen vrijdag 15-04-2016
1 0,8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:02:11 21,92 km/u 02:44 min/km
1 0,8 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:02:16 21,15 km/u 02:50 min/km
7 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:02:27 19,62 km/u 03:03 min/km
1 0,8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:02:39 18,10 km/u 03:18 min/km
2 0,8 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:53 16,65 km/u 03:36 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H35 00:19:49 15,14 km/u 03:57 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 10-04-2016
1216 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:49:55 11,01 km/u 05:26 min/km
31 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H65 04:13:32 9,99 km/u 06:00 min/km
54 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:29:31 9,39 km/u 06:23 min/km
95 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:59:11 8,46 km/u 07:05 min/km
                       
Natuurloop Siddeburen zaterdag 09-04-2016
5 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:04:28 14,98 km/u 04:00 min/km
                       
10 van Assen Assen zondag 03-04-2016
1 10 km Tamara Koopman 1981 LSV Invictus H40 00:35:27 16,93 km/u 03:32 min/km
3 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H40 00:18:42 16,04 km/u 03:44 min/km
                       
Berliner Halbmarathon zondag 03-04-2016
15 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 01:17:06 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Triathloon Loon zaterdag 02-04-2016
4 0 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus DSen 0 0,00 km/u 00:00 min/km
                       
Raitdaip Run Sauwerd zaterdag 02-04-2016
1 5,15 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Hrec 00:18:12 16,98 km/u 03:32 min/km
3 5,15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:19:54 15,53 km/u 03:51 min/km
                       
Legio Run Grootegast zaterdag 02-04-2016
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:24 15,63 km/u 03:50 min/km
                       
WTC Trappenloop Almere vrijdag 01-04-2016
10 0,12 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
11 0,12 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
14 0,12 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Elite 00:04:35 1,57 km/u 14:11 min/km
1 0,12 km Maarten Otten   Groningen Recreant 00:04:22 1,65 km/u 12:23 min/km
1 0,12 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:05:39 1,27 km/u 23:05 min/km
1 0,04 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Jun 00:00:55 2,62 km/u 22:55 min/km
1 0,04 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus Jun 00:01:45 1,37 km/u 19:45 min/km
                       
Klap tot klaploop Stadskanaal maandag 28-03-2016
3 10,41 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:25 17,64 km/u 03:24 min/km
5 10,41 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:39:57 15,63 km/u 03:50 min/km
4 10,41 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:42:04 14,85 km/u 04:02 min/km
101 10,41 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:50:50 12,29 km/u 04:52 min/km
                       
Astrea Run Groningen zaterdag 26-03-2016
4 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:23:55 16,06 km/u 03:44 min/km
                       
Drents Friese Wold Marathon Diever zaterdag 26-03-2016
4 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:53:09 8,64 km/u 06:56 min/km
2 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 01:39:59 12,66 km/u 04:44 min/km
4 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 01:40:41 12,57 km/u 04:46 min/km
19 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 01:47:00 11,83 km/u 05:04 min/km
7 21,1 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:54:24 11,07 km/u 05:25 min/km
20 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:39:46 15,09 km/u 03:58 min/km
83 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:40:13 14,92 km/u 04:01 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:44:57 13,35 km/u 04:29 min/km
4 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:53:24 11,24 km/u 05:20 min/km
11 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Recreant 00:57:41 10,40 km/u 05:46 min/km
14 10 km Anton Brandsma   Oosterwolde Recreant 00:57:54 10,36 km/u 05:47 min/km
51 10 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Recreant 01:05:14 9,20 km/u 06:31 min/km
                       
Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk zaterdag 19-03-2016
2 15 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:59:46 15,06 km/u 03:59 min/km
                       
Vuurtorentrail Hollum Ameland zaterdag 19-03-2016
34 18 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D35 02:08:30 8,40 km/u 07:08 min/km
65 18 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D35 02:22:14 7,59 km/u 07:54 min/km
14 10 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H35 01:01:45 9,72 km/u 06:10 min/km
90 10 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D35 01:24:42 7,08 km/u 08:28 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 19-03-2016
6 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:30:35 10,66 km/u 05:37 min/km
7 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 01:30:39 10,66 km/u 05:37 min/km
33 16,1 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:47:32 8,98 km/u 06:40 min/km
35 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus H60 01:47:33 8,98 km/u 06:40 min/km
2 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:52:49 11,36 km/u 05:16 min/km
38 10 km Jouk Dijkstra 1956 LSV Invictus D55 01:09:23 8,65 km/u 06:56 min/km
                       
Leekster Lenteloop Leek zaterdag 19-03-2016
4 21 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:37:07 12,97 km/u 04:37 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:31 16,89 km/u 03:33 min/km
4 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:39:02 15,37 km/u 03:54 min/km
19 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:45:25 13,21 km/u 04:32 min/km
7 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:49:35 12,10 km/u 04:57 min/km
20 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 00:56:22 10,64 km/u 05:38 min/km
83 10 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Heren 01:03:27 9,46 km/u 06:20 min/km
1 5,2 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:57 17,38 km/u 03:27 min/km
4 5,2 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:45 16,64 km/u 03:36 min/km
11 5,2 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:19:48 15,76 km/u 03:48 min/km
14 5,2 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:20:04 15,55 km/u 03:51 min/km
47 5,2 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Heren 00:31:48 9,81 km/u 06:06 min/km
51 5,2 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 00:32:43 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Lenteloop Emmen zaterdag 19-03-2016
2 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:26 16,27 km/u 03:41 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:26 15,44 km/u 03:53 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:59 15,01 km/u 03:59 min/km
                       
Bonifatiusloop Dokkum zaterdag 19-03-2016
116 10 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:53:20 11,25 km/u 05:20 min/km
                       
Merenloop Grou zondag 13-03-2016
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:18:13 16,47 km/u 03:38 min/km
                       
NK Cross Oldenzaal zondag 13-03-2016
3 5,9 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:22:29 15,74 km/u 03:48 min/km
15 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:15:55 15,08 km/u 03:58 min/km
                       
Decathlon Crêtes de Spa zaterdag 12-03-2016
2 57 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 08:52:36 6,42 km/u 09:20 min/km
24 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 02:44:43 7,69 km/u 07:48 min/km
                       
Veneboer Loop Drachten zaterdag 12-03-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:34:57 17,17 km/u 03:29 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:57 15,81 km/u 03:47 min/km
7 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:42:21 14,17 km/u 04:14 min/km
10 10 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
13 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:20:10 14,88 km/u 04:02 min/km
                       
Halve Marathon Haren zaterdag 12-03-2016
8 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:28:02 14,38 km/u 04:10 min/km
23 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:37:08 13,03 km/u 04:36 min/km
3 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:45:15 12,03 km/u 04:59 min/km
7 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:47:28 11,78 km/u 05:05 min/km
100 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:47:43 11,75 km/u 05:06 min/km
90 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50 01:49:36 11,55 km/u 05:11 min/km
24 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:50:11 11,49 km/u 05:13 min/km
4 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:16 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Lente Cross Veenhuizen zaterdag 12-03-2016
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:38 14,54 km/u 04:07 min/km
                       
Bovenbergcross Markelo zaterdag 05-03-2016
2 5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus DSen 00:20:37 14,55 km/u 04:07 min/km
4 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:22:12 13,51 km/u 04:26 min/km
                       
Trail by Sea Burgh Haamstede zondag 21-02-2016
24 21,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:31:56 8,33 km/u 07:12 min/km
30 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:49:45 7,46 km/u 08:02 min/km
                       
NK Indoor Junioren Apeldoorn zondag 21-02-2016
2 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus JunA 00:04:42 19,13 km/u 03:08 min/km
                       
Acht van Langezwaag zaterdag 20-02-2016
2 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:08:33 14,09 km/u 04:15 min/km
3 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:14:09 13,03 km/u 04:36 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:17 17,01 km/u 03:31 min/km
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:38:11 15,71 km/u 03:49 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:43:37 13,76 km/u 04:21 min/km
1 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:27:33 10,89 km/u 05:30 min/km
                       
Groet uit Schoorl Run Schoorl zondag 14-02-2016
22 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:36:51 16,28 km/u 03:41 min/km
824 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Recreant 01:01:44 9,72 km/u 06:10 min/km
                       
RunForestRun Dwingeloo zaterdag 13-02-2016
49 21 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:57:59 10,68 km/u 05:37 min/km
38 21 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:15:02 9,33 km/u 06:25 min/km
28 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:22:56 10,13 km/u 05:55 min/km
20 14 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 01:29:40 9,37 km/u 06:24 min/km
24 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:30:40 9,26 km/u 06:28 min/km
28 14 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:33:04 9,03 km/u 06:38 min/km
                       
Rietplasrun Emmen zaterdag 13-02-2016
26 8 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H40 00:43:05 11,14 km/u 05:23 min/km
5 4,1 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:16:16 15,12 km/u 03:58 min/km
3 4,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:16:57 14,51 km/u 04:08 min/km
1 4,1 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:17:08 14,36 km/u 04:10 min/km
                       
Apeldoorn zondag 07-02-2016
199 25 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:49:24 13,71 km/u 04:22 min/km
35 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 01:03:10 15,29 km/u 03:55 min/km
23 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 01:11:38 13,49 km/u 04:26 min/km
462 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 01:16:26 12,64 km/u 04:44 min/km
833 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Heren 01:22:02 11,78 km/u 05:05 min/km
1388 16,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus Heren 01:29:22 10,81 km/u 05:33 min/km
404 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus Dames 01:30:12 10,71 km/u 05:36 min/km
1544 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus Heren 01:31:36 10,55 km/u 05:41 min/km
689 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus Dames 01:35:29 10,12 km/u 05:55 min/km
903 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:39:30 9,71 km/u 06:10 min/km
8 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:28:04 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Blauwbekmarathon Blaauwe Stad zaterdag 06-02-2016
9 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:38:34 9,09 km/u 06:36 min/km
                       
Marathon Marrakech zondag 31-01-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:44:45 8,89 km/u 06:44 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:09:02 8,19 km/u 07:19 min/km
                       
Sylverstercross Soest zondag 31-01-2016
8 5,2 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:21:40 14,40 km/u 04:10 min/km
                       
Hondsrugcross Emmen zaterdag 30-01-2016
3 4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:17:14 13,93 km/u 04:18 min/km
1 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:17:36 13,64 km/u 04:24 min/km
3 4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:18:21 13,08 km/u 04:35 min/km
                       
Hunebedloop Havelte zaterdag 30-01-2016
1 15,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:03:19 14,40 km/u 04:09 min/km
15 15,2 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:11:02 12,84 km/u 04:40 min/km
35 15,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:17:38 11,75 km/u 05:06 min/km
2 15,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:17:38 11,75 km/u 05:06 min/km
36 15,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H50 01:17:51 11,71 km/u 05:07 min/km
53 15,2 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H50 01:22:08 11,10 km/u 05:24 min/km
55 15,2 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H50 01:22:18 11,08 km/u 05:24 min/km
41 15,2 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:25:12 10,70 km/u 05:36 min/km
62 15,2 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H50 01:25:42 10,64 km/u 05:38 min/km
8 15,2 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus D50 01:26:35 10,53 km/u 05:41 min/km
83 15,2 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H50 01:43:09 8,84 km/u 06:47 min/km
8 7,5 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 00:46:39 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Trailrun Drents Friese Wold Appelscha zaterdag 16-01-2016
  41,5 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 04:23:36 9,45 km/u 06:21 min/km
15 24 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:28:32 9,69 km/u 06:11 min/km
35 24 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:40:50 8,95 km/u 06:42 min/km
2 14 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:16:36 10,97 km/u 05:28 min/km
36 14 km Kirsten Nienhuis 1991 Oosterwolde Dames 01:19:13 10,60 km/u 05:39 min/km
53 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:20:58 10,37 km/u 05:47 min/km
55 14 km Debora Springer     Dames 01:22:44 10,15 km/u 05:54 min/km
41 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:27:50 9,56 km/u 06:16 min/km
62 14 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 01:29:19 9,40 km/u 06:22 min/km
8 14 km Olga Graafstra 1972 LSV Invictus Dames 01:41:56 8,24 km/u 07:16 min/km
83 14 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:45:09 7,99 km/u 07:30 min/km
83 14 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:45:48 7,94 km/u 07:33 min/km
8 14 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:47:49 7,79 km/u 07:42 min/km
                       
Aalden Rondomme Aalden zaterdag 09-01-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:40:55 14,66 km/u 04:05 min/km
2 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:52:27 11,44 km/u 05:14 min/km
31 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:52:41 11,39 km/u 05:16 min/km
10 10 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D40 00:56:52 10,55 km/u 05:41 min/km
                       
Nieuwjaarsloop de Wilp zaterdag 02-01-2016
6 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 01:30:32 13,98 km/u 04:17 min/km
6 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:40:22 14,86 km/u 04:02 min/km
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media