• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:20:08 Tom Hendrikse 1 Jongens JunA AAC'61 Assen 03:21 17,88 6
2 00:20:53 Luc Sillen 2 Jongens JunA Groninger Atletiek Groningen 03:28 17,24 6
3 00:21:52 Jessica Oosterloo 1 D Sen LSV-Invictus Appelscha 03:38 16,46 6
4 00:22:49 Gerwin in 't Veld 3 Jongens JunA Lionitas Leeuwarden 03:48 15,78 6
5 00:23:09 Jurrien Rijlaarsdan 4 Jongens JunA LSV-Invictus Oosterwolde 03:51 15,55 6
6 00:23:16 An Bennema 2 D Sen GSAV Vitalis Groningen 03:52 15,47 6
7 00:23:23 Thom Klein 5 Jongens JunA LSV-Invictus Appelscha 03:53 15,40 6
8 00:23:45 Ellen Jansen 3 D Sen Vitalis Groningen 03:57 15,16 6
9 00:23:59 Fleur Baljet 4 D Sen Horror Oosthem 03:59 15,01 6
10 00:24:58 Mariska Tjeerdsma 5 D Sen DAC 04:09 14,42 6
11 00:25:35 Onno Hiemstra 6 Jongens JunA LSV-Invictus Appelscha 04:15 14,07 6
12 00:26:19 Yara Stunnenberg 6 D Sen GSAV Vitalis Groningen 04:23 13,68 6
13 00:27:35 Marit Houtsma 7 D Sen Lionitas Ried 04:35 13,05 6
14 00:27:37 Desiree Winterwerp 1 D40 Garmt op de Loop Assen 04:36 13,04 6
15 00:27:38 Debora Peter 2 D40 Lionitas Leeuwarden 04:36 13,03 6
16 00:30:02 Ytsje Talsma-Kingma 8 D Sen SV Friesland Hilaard 05:00 11,99 6
17 00:32:51 Mariëtte Mengerink 3 D40 Lionitas Leeuwarden 05:28 10,96 6
18 00:32:55 Erik Negerman 1 H Sen GACH Hilversum 03:17 18,23 10
19 00:34:12 Yvonne Wiegman 9 D Sen Garmt op de Loop Kielwindeweer 05:42 10,53 6
20 00:34:13 Arjen van der Logt 2 H Sen AV Phoenix Goutum 03:25 17,54 10
21 00:34:54 Ben Stellingwerf 3 H Sen Veendam Bedum 03:29 17,19 10
22 00:35:34 Jan Venhuizen 1 H40 Lionitas Smilde 03:33 16,87 10
23 00:35:38 Rob Vijver 4 H Sen Lionitas Leeuwarden 03:33 16,84 10
24 00:36:02 Anno Huizinga 2 H40 SV Friesland Assen 03:36 16,65 10
25 00:36:11 Geale Simon Postma 5 H Sen Lionitas Kollum 03:37 16,58 10
26 00:36:42 Fred Reitsma 3 H40 AV NOP Emmeloord 03:40 16,35 10
27 00:37:03 Dieuwke v/d Honing 4 D40 Lionitas Leeuwarden 06:10 9,72 6
28 00:37:08 Douwe Nanta 6 H Sen Lionitas Leeuwarden 03:42 16,16 10
29 00:37:26 Foppe van der Heide 4 H40 Impala Drachten 03:44 16,03 10
30 00:37:51 Menno Mud 5 H40 Loinitas Tytsjerk 03:47 15,85 10
31 00:38:02 Ludy Timmer 6 H40 AAC '61 Assen 03:48 15,78 10
32 00:38:44 Folkert Visser 7 H Sen Impala Burgum 03:52 15,49 10
33 00:39:10 Benjamin Smits 8 H Sen GSAV Vitalis Groningen 03:55 15,32 10
34 00:39:20 Jacco Joustra 9 H Sen LSV-Invictus Oosterwolde 04:15 14,08 10
35 00:39:19 Gerko Floor 10 H Sen LSV-Invictus Meerstad 03:55 15,26 10
36 00:39:25 Peter van Ravenswaaij 1 H50 AVVV Groningen 03:56 15,22 10
37 00:39:30 Bert Bos 11 H Sen Loopgroep Nienoord Roden 03:57 15,19 10
38 00:40:04 Fjodor van der Sluijs 7 H40 SV Veendam Atletiek Gasselte 04:00 14,98 10
39 00:40:07 Sieds Wiersma 2 H50 Impala Drachten 04:00 14,96 10
40 00:40:23 Johannes van der Veen 3 H50 Lionitas Goutum 04:02 14,86 10
41 00:40:27 Theo Groenendijk 4 H50 LSV-Invictus Ravenswoud 04:02 14,83 10
42 00:41:22 Henk Por 5 H50 AVVN Groningen 04:08 14,50 10
43 00:41:48 Friso Kingma 12 H Sen LSV-Invictus Appelscha 04:10 14,35 10
44 00:41:49 Bennie Wiegman 8 H40 Garmt op de Loop Kielwindeweer 04:10 14,35 10
45 00:42:36 Siem Hiemstra 1 Hrec40 LSV-Invictus Appelscha 04:15 14,08 10
46 00:42:42 Auke Postma 6 H50 Lionitas Damwald 04:16 14,05 10
47 00:42:43 Jan Roeles 7 H50 Loopgroep Beilen Beilen 04:16 14,05 10
48 00:44:38 Anto Spiheler 13 H Sen SV Friesland Buitenpost 04:27 13,44 10
49 00:45:10 Wim Verkleij 8 H50 SC Reeuwijk Reeuwijk 04:31 13,28 10
50 00:45:13 Chris Draijer 9 H50 Impala Oudega 04:31 13,27 10
51 00:45:23 Paul Kromkamp 14 H Sen LSV-Invictus Wolvega 04:32 13,22 10
52 00:48:28 Cor Wetting 10 H50 Lionitas Leeuwarden 04:50 12,38 10
53 00:48:31 Garmt Borgman 11 H50 SV Friesland Hoogezand 04:51 12,37 10
54 00:49:25 Eelco Algra 9 H40 Berltsum 04:56 12,14 10
55 00:54:07 Peter Lutkens 12 H50 Lionitas Leeuwarden 05:24 11,09 10
56 00:58:05 Rudolf Kuipers 15 H Sen Lionitas Leeuwarden 05:48 10,33 10
57 00:37:07 Joep Sillen 13 H50 Groningen 06:11 9,70 6
58 00:34:14 Martin Borgman 16 H Sen Garmt op de Loop Hoogezand 05:42 10,52 6
1 00:32:55 Erik Negerman 1 H Sen GACH Hilversum
2 00:34:13 Arjen van der Logt 2 H Sen AV Phoenix Goutum
3 00:34:54 Ben Stellingwerf 3 H Sen Veendam Bedum
1 00:35:34 Jan Venhuizen 1 H40 Lionitas Smilde
2 00:36:02 Anno Huizinga 2 H40 SV Friesland Assen
3 00:36:42 Fred Reitsma 3 H40 AV NOP Emmeloord
1 00:39:25 Peter van Ravenswaaij 1 H50 AVVV Groningen
2 00:40:07 Sieds Wiersma 2 H50 Impala Drachten
3 00:40:23 Johannes van der Veen 3 H50 Lionitas Goutum
1 00:21:52 Jessica Oosterloo 1 D Sen LSV-Invictus Appelscha
2 00:23:16 An Bennema 2 D Sen GSAV Vitalis Groningen
3 00:23:45 Ellen Jansen 3 D Sen Vitalis Groningen
1 00:27:37 Desiree Winterwerp 1 D40 Garmt op de Loop Assen
2 00:27:38 Debora Peter 2 D40 Lionitas Leeuwarden
3 00:32:51 Mariëtte Mengerink 3 D40 Lionitas Leeuwarden
1 00:20:08 Tom Hendrikse 1 Jongens JunA AAC'61 Assen
2 00:20:53 Luc Sillen 2 Jongens JunA Groninger Atletiek Groningen
3 00:22:49 Gerwin in 't Veld 3 Jongens JunA Lionitas Leeuwarden
Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:15:19 Susan van Weperen 1 Meisjes JunA LSV-Invictus Oosterwolde 03:49 15,67 4
2 00:15:24 Chris Ruisch 1 Jongens JunB AV Nop Emmeloord 03:51 15,58 4
3 00:15:31 Marlo Post 2 Jongens JunB LSV-Invictus Appelscha 03:52 15,47 4
4 00:16:10 Ilse Rooks 1 Meisjes JunB LSV-Invictus Elsloo 04:02 14,85 4
5 00:16:39 Marit van der Schaaf 2 Meisjes JunB Groningen Atletiek Leek 04:09 14,41 4
6 00:17:12 Welmoed Offringa 2 Meisjes JunA AV Horror Workum 04:18 13,95 4
7 00:17:14 Jarin van der Kooi 3 Jongens JunB Impala Burgum 04:18 13,93 4
8 00:19:35 Chris Wever 4 Jongens JunB AV Heerenveen Bontebok 04:53 12,26 4
1 00:15:24 Chris Ruisch 1 Jongens JunB AV Nop Emmeloord
2 00:15:31 Marlo Post 2 Jongens JunB LSV-Invictus Appelscha
3 00:17:14 Jarin van der Kooi 3 Jongens JunB Impala Burgum
1 00:16:10 Ilse Rooks 1 Meisjes JunB LSV-Invictus Elsloo
2 00:16:39 Marit van der Schaaf 2 Meisjes JunB Groningen Atletiek Leek
1 00:15:19 Susan van Weperen 1 Meisjes JunA LSV-Invictus Oosterwolde
2 00:17:12 Welmoed Offringa 2 Meisjes JunA AV Horror Workum
Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:07:00 Ruben Talstra 1 Jongens JunC Impala Drachten 03:30 17,14 2
2 00:07:37 leon van Lunzen 2 Jongens JunC AV Lionitas Leeuwarden 03:48 15,75 2
3 00:08:11 Marene Scholtens 1 Meisjes JunC Lionitas Leeuwarden #DEL/0! 0,00 2
1 00:12:33 Johan Polet 3 Jongens JunC Impala Burgum #DEL/0! 0,00 2
1 00:07:00 Ruben Talstra 1 Jongens JunC Impala Drachten
2 00:07:37 leon van Lunzen 2 Jongens JunC AV Lionitas Leeuwarden
3 00:12:33 Johan Polet 3 Jongens JunC Impala Burgum
1 00:08:11 Marene Scholtens 1 Meisjes JunC Lionitas Leeuwarden
Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:04:02 Jeroen Vochteloo 1 Heren Sprint LSV-Invictus Groningen 02:52 20,83 1,4
2 00:04:04 Gerko Floor 2 Heren Sprint LSV-Invictus Meerstad 02:54 20,66 1,4
3 00:04:12 Jacco Joustra 3 Heren Sprint LSV-Invictus Oosterwolde 03:00 20,00 1,4
4 00:04:23 Welmer de Boer 4 Heren Sprint AV Horror Nijland 03:07 19,16 1,4
5 00:04:25 Wouter Baljet 5 Heren Sprint AV Horror Sneek Oosthem 03:09 19,02 1,4
6 00:04:26 Friso Kingma 6 Heren Sprint LSV-Invictus Appelscha 03:10 18,95 1,4
7 00:04:55 Jenda de Boer 1 Dames Sprint AV Horror Sneek Nijland 03:30 17,08 1,4
1 00:04:02 Jeroen Vochteloo 1 Heren Sprint LSV-Invictus Groningen
2 00:04:04 Gerko Floor 2 Heren Sprint LSV-Invictus Meerstad
3 00:04:12 Jacco Joustra 3 Heren Sprint LSV-Invictus Oosterwolde
1 00:04:55 Jenda de Boer 1 Dames Sprint AV Horror Sneek Nijland
Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:04:47 René Schultinga 1 Jongens JunD AV Heerenveen Oldeholtpade 03:25 17,56 1,4
2 00:05:06 Hannah Talstra 1 Meisjes JunD Impala Drachten 03:38 16,47 1,4
3 00:05:05 Rutger Berends 2 Jongens JunD AV Heerenveen Heerenveen 03:37 16,52 1,4
4 00:05:16 Pjotz ter Doest 3 Jongens JunD Impala Beetsterzwaag 03:45 15,95 1,4
5 00:05:18 Stefan van Lunzen 4 Jongens JunD Lionitas Franeker 03:47 15,85 1,4
6 00:05:29 Otto van Zanden 5 Jongens JunD LSV-Invictus Appelscha 03:55 15,32 1,4
7 00:05:22 Evert Brans 6 Jongens JunD LSV-Invictus Oosterwolde 03:50 15,65 1,4
8 00:05:37 Ylse Barkmeijer 2 Meisjes JunD AV Heerenveen Akkrum 04:00 14,96 1,4
9 00:05:42 Eline Ruige 3 Meisjes JunD Lionitas Leeuwarden 04:04 14,74 1,4
1 00:04:47 René Schultinga 1 Jongens JunD AV Heerenveen Oldeholtpade
2 00:05:05 Rutger Berends 2 Jongens JunD AV Heerenveen Heerenveen
3 00:05:16 Pjotz ter Doest 3 Jongens JunD Impala Beetsterzwaag
1 00:05:06 Hannah Talstra 1 Meisjes JunD Impala Drachten
2 00:05:37 Ylse Barkmeijer 2 Meisjes JunD AV Heerenveen Akkrum
3 00:05:42 Eline Ruige 3 Meisjes JunD Lionitas Leeuwarden
Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:03:29 Daniel van der Veen 1 Jongens Pup BSVV Bovensmilde 03:29 17,22 1
2 00:03:37 Etienne van Zanden 2 Jongens Pup LSV-Invictus Appelscha 03:37 16,59 1
3 00:03:40 Stef Kingma 3 Jongens Pup LSV-Invictus Appelscha 03:40 16,36 1
4 00:03:56 Martje ter Doest 1 Meisjes Pup Impala Beesterzwaag 03:56 15,25 1
5 00:03:57 Mikael van der Veen 4 Jongens Pup BSVV Bovensmilde 03:57 15,19 1
6 00:03:58 Irene Groen 2 Meisjes Pup LSV-Invictus Nijeberkoop 03:58 15,13 1
7 00:04:24 Mayke Ruige 3 Meisjes Pup Loinitas Leeuwarden 04:24 13,64 1
8 00:04:42 Simon Talstra 5 Jongens Pup Impala Drachten 04:42 12,77 1
     
1 00:03:29 Daniel van der Veen 1 Jongens Pup BSVV Bovensmilde
2 00:03:37 Etienne van Zanden 2 Jongens Pup LSV-Invictus Appelscha
3 00:03:40 Stef Kingma 3 Jongens Pup LSV-Invictus Appelscha
1 00:03:56 Martje ter Doest 1 Meisjes Pup Impala Beesterzwaag
2 00:03:58 Irene Groen 2 Meisjes Pup LSV-Invictus Nijeberkoop
3 00:04:24 Mayke Ruige 3 Meisjes Pup Loinitas Leeuwarden
Tijd Naam Plaats Categorie Vereniging Woonplaats min/km km/uur Afstand
1 00:38:55 Simon Regnerus 1 Hrec40 SV Friesland Marrum 03:58 15,11 9,8
2 00:39:31 Jippe Jongsma 1 H Rec Gorredijk 04:01 14,88 9,8
3 00:39:43 Warner Postma 2 H Rec Nijeholtwolde 04:03 14,80 9,8
4 00:39:55 Adriaan Huisman 1 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde 04:04 14,73 9,8
5 00:42:34 Durk Polet 2 Hrec40 Burgum 04:20 13,81 9,8
6 00:42:33 Hedzer Brouwer 3 H Rec Berltsum 04:20 13,82 9,8
7 00:42:55 Friso Bakker 4 H Rec Wolvega 04:22 13,70 9,8
8 00:43:27 Jurjen Wijma 3 Hrec40 LSV-Invictus Oosterwolde 04:26 13,53 9,8
9 00:43:43 Siem Hiemstra 4 Hrec40 LSV-Invictus Appelscha 04:27 13,45 9,8
10 00:43:44 Alienka Brandsma 1 D Rec LSV-Invictus Oldeberkoop 04:27 13,45 9,8
11 00:43:47 Sytse Jansma 5 H Rec SV Friesland Harlingen 04:28 13,43 9,8
12 00:44:01 Piet Visser 2 Hrec50 SC Fyters Driezum 04:29 13,36 9,8
13 00:44:18 Maaike Hornstra 1 Drec40 SV Friesland Jellum 04:31 13,27 9,8
14 00:44:37 Roelof André Groen 5 Hrec40 Nijeberkoop 04:33 13,18 9,8
15 00:44:53 Kas Huizenga 6 H Rec Damwoude 04:34 13,10 9,8
16 00:45:18 lammert Heldstra 3 Hrec50 Loopgroep Leeuwarden Leeuwarden 04:37 12,98 9,8
17 00:46:55 Henk Popken 7 H Rec LSV-Invictus Appelscha 04:47 12,53 9,8
18 00:47:00 Wiebe de Vries 4 Hrec50 LSV-Invictus Appelscha 04:47 12,51 9,8
19 00:47:07 Jan Post 6 Hrec40 Loopgroep Smilde Smilde 04:48 12,48 9,8
20 00:47:12 Wim van der Til 7 Hrec40 Nieuw Roden 04:48 12,46 9,8
21 00:47:15 Ids Bouma 8 Hrec40 LSV-Invictus Appelscha 04:49 12,44 9,8
22 00:47:19 Jelle Wijma 5 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde 04:49 12,43 9,8
23 00:47:25 Johan Terpstra 9 Hrec40 Wijtgaard 04:50 12,40 9,8
24 00:47:34 Inge Wagt 2 D Rec Nieuw Roden 04:51 12,36 9,8
25 00:47:45 Johan Beintema 6 Hrec50 SV Friesland Leeuwarden 04:52 12,31 9,8
26 00:47:59 Mirro Mulder 8 H Rec Diever 04:53 12,25 9,8
27 00:48:03 Albert van Duinen 7 Hrec50 LSV-Invictus Appelscha 04:54 12,24 9,8
28 00:48:05 Lieuwe Dijkstra 8 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde 04:54 12,23 9,8
29 00:48:31 Jack van Rozen 9 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde 04:57 12,12 9,8
30 00:48:41 Alinda ten Hoor 3 D Rec Fochteloo 04:58 12,08 9,8
31 00:48:55 Taeke v/d Wal 10 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde 04:59 12,02 9,8
32 00:49:11 Amber Banis 4 D Rec LSV-Invictus Langedijke 05:01 11,96 9,8
33 00:49:12 Wieger van Keulen 11 Hrec50 SV Friesland Leeuwarden 05:01 11,95 9,8
34 00:49:34 Saakje Regnerus 2 Drec40 SV Friesland Broeksterwoude 05:03 11,86 9,8
35 00:49:52 Jellie Kingma 3 Drec40 Appelscha 05:05 11,79 9,8
36 00:49:58 Wienie de Vries 4 Drec40 Appelscha 05:05 11,77 9,8
37 00:50:12 Joop Lusthof 12 Hrec50 SV Friesland Leeuwarden 05:07 11,71 9,8
37 00:50:29 Miranda Hornstra 5 D Rec SV Friesland Wolvega 05:09 11,65 9,8
38 00:50:32 Carel Harkema 13 Hrec50 SV Friesland Leeuwarden 05:09 11,64 9,8
39 00:50:35 Deborah Springer 6 D Rec LSV-Invictus Oosterwolde 05:09 11,62 9,8
40 00:50:43 Klaas Jan van der Kooi 10 Hrec40 Burgum 05:10 11,59 9,8
41 00:51:28 Henk Betten 14 Hrec50 Friesche Doorlopers Leeuwarden 05:15 11,42 9,8
42 00:51:35 Sjoerdtje Veenstra 5 Drec40 Sv Frytris Burgum 05:15 11,40 9,8
43 00:51:36 Karst Anema 15 Hrec50 SV Friesland Stiens 05:15 11,40 9,8
44 00:51:41 Sjouke Visser 7 D Rec Damwald 05:16 11,38 9,8
45 00:51:48 Lenze Klein 16 Hrec50 Loopgroep Smilde Hoogersmilde 05:17 11,35 9,8
46 00:52:22 Werner Rooks 9 H Rec Haulerwijk 05:20 11,23 9,8
47 00:52:58 Klaas van der Ploeg 17 Hrec50 Lemmer 05:24 11,10 9,8
48 00:53:22 Alfred Rooks 18 Hrec50 Nienoord Leek Leek 05:26 11,02 9,8
49 00:53:43 Frouwkje Herder 6 Drec40 LSV-Invictus Ravenswoud 05:28 10,95 9,8
50 00:53:45 Sietse Sietsma 19 Hrec50 AV Heerenveen Heerenveen 05:29 10,94 9,8
51 00:53:54 Marloes Kremer 8 D Rec LSV-Invictus Oldeholtpade 05:30 10,91 9,8
52 00:54:03 Barbra de Jong 9 D Rec Appelscha 05:30 10,88 9,8
53 00:54:04 Marije Kramer 10 D Rec Steggarda 05:31 10,88 9,8
54 00:54:24 Gerben Brouwer 20 Hrec50 SV Friesland Sneek 05:33 10,81 9,8
55 00:54:32 Djurre van der Schaaf 21 Hrec50 SV Friesland Oentsjerk 05:33 10,78 9,8
56 00:54:33 Petra Wierenga 7 Drec40 SV Friesland Sneek 05:33 10,78 9,8
57 00:54:44 Egbert Geertsma 22 Hrec50 05:35 10,74 9,8
58 00:55:10 Janny Blomsma 8 Drec40 LSV-Invictus Appelscha 05:37 10,66 9,8
59 00:55:18 Ella van den Berg 9 Drec40 LSV-Invictus Oosterwolde 05:38 10,63 9,8
60 00:55:22 Jolanda Postel 10 Drec40 LSV-Invictus Appelscha 05:38 10,62 9,8
61 00:55:51 Afke Hylkema 11 D Rec Grou 05:41 10,53 9,8
62 00:56:15 Yvonne Bijman 11 Drec40 Haarlem 05:44 10,45 9,8
63 00:56:18 Hanny v/d Bij 12 Drec40 SV Friesland Leeuwarden 05:44 10,44 9,8
64 00:56:24 Mettje Elzinga 13 Drec40 SV Friesland Ljouwert 05:45 10,43 9,8
65 00:56:29 Tim Dros 10 H Rec SC Stadspark Groningen 05:45 10,41 9,8
66 00:56:37 Oscar Dros 23 Hrec50 LSV-Invictus Appelscha 05:46 10,39 9,8
67 00:56:38 Elina Dros 12 D Rec Groningen 05:46 10,38 9,8
68 00:56:39 Sonja Ritsema 13 D Rec Appelscha 05:46 10,38 9,8
69 00:57:57 Bonne de Haan 24 Hrec50 LC Burgum Twijzelerheide 05:54 10,15 9,8
69 00:57:58 Mattie de Boer 14 Drec40 Joure 05:54 10,14 9,8
70 00:57:59 Anneke Regnerus 15 Drec40 Marrum 05:55 10,14 9,8
71 00:58:00 Gretha van der Veen 14 D Rec LSV-Invictus Oosterwolde 05:55 10,14 9,8
72 00:58:01 Berber Terpstra 16 Drec40 Nijtgaard 05:55 10,14 9,8
73 00:58:10 Peter Kanon 11 Hrec40 Veenhuizen 05:56 10,11 9,8
74 00:59:39 Jelte Nijholt 25 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde 06:05 9,86 9,8
75 01:00:25 Jan Miedema 26 Hrec50 SV Friesland Boijl 06:09 9,73 9,8
76 01:00:26 Lidwien Broenink 17 Drec40 Joure 06:10 9,73 9,8
77 01:02:22 Frans Scheuneman 27 Hrec50 SV Friesland Hoogezand 06:21 9,43 9,8
78 01:00:16 Alie Luitjes 18 Drec40 Loopgroep Smilde Bovensmilde 06:08 9,76 9,8
79 01:03:16 Geertje Hoogeveen 19 Drec40 Loopgroep Smilde Smilde 06:27 9,29 9,8
80 01:06:31 Thijs Hofstra 28 Hrec50 SV Friesland Wijtgaard 06:47 8,84 9,8
H Recreanten 10 km
1 00:39:31 Jippe Jongsma 1 H Rec Gorredijk
2 00:39:43 Warner Postma 2 H Rec Nijeholtwolde
3 00:42:33 Hedzer Brouwer 3 H Rec Berltsum
H40 recreanten 10 km
1 00:38:55 Simon Regnerus 1 Hrec40 SV Friesland Marrum
2 00:42:34 Durk Polet 2 Hrec40 Burgum
3 00:43:27 Jurjen Wijma 3 Hrec40 LSV-Invictus Oosterwolde
H50 recreanten 10 km
1 00:39:55 Adriaan Huisman 1 Hrec50 LSV-Invictus Oosterwolde
2 00:44:01 Piet Visser 2 Hrec50 SC Fyters Driezum
3 00:45:18 lammert Heldstra 3 Hrec50 Loopgroep Leeuwarden Leeuwarden
D Recreanten 10 km
1 00:43:44 Alienka Brandsma 1 D Rec LSV-Invictus Oldeberkoop
2 00:47:34 Inge Wagt 2 D Rec Nieuw Roden
3 00:48:41 Alinda ten Hoor 3 D Rec Fochteloo
D40 Recreanten 10 km
1 00:44:18 Maaike Hornstra 1 Drec40 SV Friesland Jellum
2 00:49:34 Saakje Regnerus 2 Drec40 SV Friesland Broeksterwoude
3 00:49:52 Jellie Kingma 3 Drec40 Appelscha
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media